Запуск Samsung Galaxy S IV може бути затриманий через проблеми з випуском AMOLED-екранів | Новости современных технологий Systema-rus.com

Запуск Samsung Galaxy S IV може бути затриманий через проблеми з випуском AMOLED-екранів

Тайванський ресурс Digitimes, посилаючись на анонімні індустріальні джерела, повідомляє, що компанія Samsung Electronics працює над новим смартфоном серії S, який отримає екран з щільністю пікселів 441 ppi, однак стикається з труднощами в отриманні таких ЖК-панелей від свого підрозділу Samsung Display — останнє нібито насилу освоює подібне складне виробництво.

Проблема в тому, що, відповідно до джерел, мова йде про 5-дюймової панелі, створюваний за технологією AMOLED, і Samsung Display ніяк не може освоїти масове виробництво таких екранів за допомогою своєї технології термовакуумного напилювання, яка виявляється занадто грубою для подібних дисплеїв.

Вказується, що Samsung Display збирається використовувати технологію LITI від 3M, яка дозволяє наносити OLED-матеріали на скло більш точно. Однак джерела говорять, ніби Samsung Display відчуває труднощі з освоєнням технології, особливо для синього кольору, що призводить до затримки масового виробництва.

Через цю затримки Samsung Electronics може не встигнути випустити новий смартфон в намічений нею термін.
Читайте также:

Як додати мову в телефон
Як оплачувати стільниковий телефон через інтернет
MediaTek з гордістю повідомила, що в планшеті LePad A2107 використовується її платформа
Інформація про дату анонса Galaxy S IV та інших пристроях від Samsung просочилася в мережу
Sony Xperia E і Xperia Е dual - компактні смартфони з привабливою ціною
На пятьдесят процентов производительность iPhone 5s будет больше Samsung Galaxy S4
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. tamadairina

    Ну что, довольно печальная новость. У меня была в планах покупка этого телефона, уж очень мне понравился его обзор и если выпуск задержат, то сильно огорчусь. Уже хочется его купить и пользоваться

Оставить комментарий