Запуск браузера Mozilla Junior для iPad може відбутися у II кварталі 2013 року | Новости современных технологий Systema-rus.com

Запуск браузера Mozilla Junior для iPad може відбутися у II кварталі 2013 року

У червні 2012 року компанія Mozilla представила проект свого мобільного браузера Firefox для iPad, кодове ім’я якого — Junior. Після цього про браузері громадськість вже не чула, і через півроку платформа все ще не з’явилася на планшетах купертінского гіганта.

В той час як розробники не оприлюднили ще ніяких даних про час виходу браузера, польський джерело повідомило, що вихід його відбудеться в першій половині 2013 року — очікується, що у другому кварталі. Крім власне дати виходи браузера, про Mozilla Junior мало що відомо, за винятком підтримки синхронізації з настільною і Android-версіями Firefox.

Будемо сподіватися, що вже незабаром Mozilla надасть плани виходу свого браузера, але до тих пір власники iPad можуть лише чекати, що Junior буде представлений в другій половині 2013 року. На наведеному відеоролику представник Mozilla розповідає в червні 2012 року про браузері Junior для Apple iOS.
Читайте также:

ОБЗОР систем мобильной связи.
Hexo- +: революция для съемки экстремальных видов спорта
Компания Philips обзаведется новым QHD-флагманом, владеющим технологией сканирования отпечатков паль...
Spotify будет предлагать потоковое видео
Windows 10 Mobile cтaлa пoпyляpнa cpeди cмapтфoнoв Microsoft
В сети появилось первое фото HTC One M10
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий