За рахунок нової системи рухатися на автомобілі заднім ходом буде простіше | Новости современных технологий Systema-rus.com

За рахунок нової системи рухатися на автомобілі заднім ходом буде простіше

У японському університеті Кейо була розроблена спеціальна технологія, здатна істотно підвищити безпеку при русі в автомобілі заднім ходом.

Запропонована японськими розробниками система використовує технологію так званого «оптичного камуфляжу», за рахунок чого створюється ілюзія невидимості заднього сидіння автомобіля. З водійського крісла в результаті вся задня частина салону виглядає абсолютно прозорою, завдяки чому маневрування істотно спрощується, а сліпі зони зникають. Керування автомобілем в результаті здійснюється майже так само просто і надійно, як безанкорное просування сайтів в інтернеті.

Нова система задіє камери заднього огляду, зображення з яких за допомогою напівпрозорого дзеркала виводиться на заднє сидіння автомобіля. За рахунок застосування спеціальних матеріалів, що відображають світло під кутом, аналогічним куту падіння, видимість виходить практично ідеальною. Відеосигнал ж обробляється комп’ютером таким чином, щоб пропорції розташованих за автомобілем об’єктів витримувалися належним чином.

В даний час японські науковці тестують свою систему на модифікованому гібридному автомобілі Toyota Prius. У теорії дана система може бути використана для створення «прозорості» та інших елементів конструкції автомобіля, наприклад, бічних стійок. Дослідники відзначають, що практично реалізація даної системи пов’язана з певними труднощами.
Читайте также:

LTE обеспечивает связь без мобильных передатчиков на сотни метров
Microsoft представила HoloLens. Умные очки виртуальной реальности
Битва за лучшее освещение. О2 инвестирует в LTE
В мире появился первый процессор, созданный из воды
Прочность iPhone 6s доказана при помощи вулканической лавы
Специальный ремешок для более удобного ношения Apple Watch
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий