За перший тиждень після виходу в США було продано 400 тисяч Wii U | Новости современных технологий Systema-rus.com

За перший тиждень після виходу в США було продано 400 тисяч Wii U

Перші дані про продажі нової ігрової консолі Nintendo були озвучені. Вони говорять про те, що компанії вдалося продати 400 000 Wii U за перший тиждень присутності на ринку США. «Ігрові консолі Wii ​​U, по суті, були розпродані, і ми зробимо все, щоб поступово поповнювати запаси, — сказав президент американського відділення Nintendo o Реджі Фіз-Емей (Reggie Fils-Aime) в бесіді з CNET. — Роздрібні мережі також роблять все, щоб продукт був присутній на полицях магазинів. Але як тільки він потрапляє в роздріб, він тут же розпродається ».

Незважаючи на дефіцит, Реджі Фіз-Емей обіцяє, що таких проблем з поставками, як у часи Wii, не буде спостерігатися: «Ви не могли піти в магазин і купити Wii аж до весни 2009 року. Ми, безумовно, винесли з цього багато уроків, і ми тепер поповнюємо роздрібні мережі швидше. Ми збираємося поставити так багато продуктів в роздріб, як це можливо. Це диктується інтересом користувачів ».

400 000 консолей — наскільки це багато по відношенню до інших продуктів Nintendo? За ту ж тиждень було продано 300 тисяч оригінальних систем Wii, портативні 3DS були розпродані тиражем 250 тисяч, а DS — 275 тисяч. Все вірно — DS, яка вже 8 років присутня на ринку, продається все ще краще, ніж її наступник. При цьому всього 3DS було продано вже 6 мільйонів одиниць за 21 місяць присутності на ринку — це на 1 млн. більше, ніж DS за аналогічний період.
Читайте также:

Як дешево купити стільниковий телефон
На Sony Xperia P, U, go і sola оновлюється Android Ice Cream Sandwich
Необычный принтер AgIC Print. Что из себя представляет эта система?
Nikon 1 J5 - 4K видео и новые элементы управления
Facebook уже использует карты от Nokia
Как вращается видео с Olympus OM-D E-M5 Mark II
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий