Як знайти телефон в снігу | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як знайти телефон в снігу

Зронивши в сніг мобільний телефон, в більшості випадків можна сподіватися лише на удачу, що у вас вийде його відшукати. У глибокому заметі, особливо в нічний час, шансів ще менше, але не варто здаватися. Треба якомога швидше почати діяти.Інструкція

  1. Переконайтеся, що телефон дійсно впав у сніг. Для цього уважно огляньте область навколо себе. Спробуйте відшукати поглиблення на снігу, після чого обережно наблизьтеся до нього, щоб випадково не засипати. Пальцями акуратно промацайте поглиблення в пошуках твердого предмета. Зачепивши телефон, обережно, уникаючи різких рухів (щоб не відкинути ненароком в інше місце), витягніть його з снігу
  2. Попросіть друзів або знайомих надати вам допомогу, якщо вони знаходяться поруч. Нехай хто-небудь з них подзвонить зі свого телефону на ваш номер. Орієнтуючись по звуку мелодії вашого мобільника, відшукайте його в снігу навколо.
  3. Спробуйте згадати весь пройдений вами шлях, якщо знайти телефон поблизу не вдалося. Можливо, ви упустили його по дорозі. Це могло відбутися, наприклад, під час виходу з транспорту або коли ви посковзнулися на льоду. Поверніться і огляньте ці місця.
  4. Оглядайте сніжний наст по обидва боки дороги, не забуваючи заглядати собі під ноги. Пам’ятайте: якщо шлях був довгим і телефон, за вашим міркувань, міг випасти будь-де, подумайте, чи варто продовжувати пошук. Особливо мало шансів на успіх, якщо втрата сталася в людному місці.
  5. Скористайтеся підручними інструментами, якщо такі є поблизу (наприклад, у вашій машині). Візьміть лопату або совок і зачерпніть вміст найближчого замету, потім потрясіть лопатою взад-вперед, щоб поступово сніг випав на землю. Пройдіться так навколо себе, просіваючи прилеглі замети і верхній шар снігу на доріжці або майданчику.
  6. Розклейте оголошення про пропажу телефону вздовж дороги, де це могло статися. Можливо, його підібрав свідомий громадянин і бажає повернути законному власникові. Також можна спробувати додзвонитися на свій номер вже з дому і знову ж таки зуміти домовитися про повернення апарата з знайшли його людиною.Читайте также:

Информационная система
TP-Link представил мощный двухдиапазонный Wi-Fi маршрутизатор Арчер С2
Dropbox завершает 350 млн долларов инвестиций
SanDisk готовит новые SSD и флэш-накопители
Родители смогут сделать специальную галерею Facebook для своих детей
Насколько безопасно оставлять мобильное устройство заряжаться всю ночь?
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий