Як знайти чорний список в телефоні Samsung | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як знайти чорний список в телефоні Samsung

Можливо деякі власники стільникових телефонів стикалися з ситуацією, коли хтось докучає телефонними дзвінками. Якщо у вас телефон Samsung — скористайтеся опцією «чорний список» і занесіть в нього номер небажаного абонента.Інструкція

  1. У «чорний список» ви можете занести мобільні, міські, а також міжміські та міжнародні дзвінки. Якщо абонент, занесений в список, знову набере ваш номер, то не зможе додзвонитися, оскільки для нього ваш номер буде вважатися помилково набраними.
  2. Щоб внести номер в «чорний список», зайдіть в головне меню телефону. Виберіть пункт «Настройки», далі «Додатки», потім «Виклики» — «Все виклики» — «Чорний список» — «Активація» — включити.
  3. Відкрийте меню «Додати в список». Якщо небажаний номер збережений в телефонній книзі, натисніть «Додати з телефонної книги» або введіть номер самостійно.
  4. Можна додати номер телефону з журналу викликів. Виберіть небажаний номер, контекстне меню, в ньому виберіть вкладку «Додати в чорний список».
  5. Якщо ви помилково внесли не той номер, знайдіть чорний список, як зазначено в другому пункті, виберіть абонента, приберіть позначку поряд з ним. Або через опції — видалити зі списку.
  6. Видалити з «чорного списку» також можна через журнал дзвінків. Виберіть номер, викличте контекстне меню, в ньому виберіть вкладку «Прибрати з чорного списку».
  7. Назви опцій можуть відрізнятися в різних модифікаціях телефонів, але принцип залишається тим же. Якщо у вас телефон старої моделі, там може бути відсутнім пункт «чорний список». Тоді підключити його ви зможете на офіційному сайті вашого стільникового оператора.Читайте также:

Между Китаем и Microsoft вспыхнули сражения на ОС Windows 8
Intel собирается связать компьютеры и деление клеток
Необычный эксперимент: сайт, который будет уничтожен, когда его увидит Google
Полностью новый MacBook прибыл
Варшавская «Ночь роботов»
Microsoft Office 2016 и Skype теперь объединены в одну упряжку
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий