Як згадати пароль в телефоні | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як згадати пароль в телефоні

Як не парадоксально, звичні речі легко забуваються. Дія, доведене до автоматизму, іноді буває складно описати в деталях. Випадково вимкнувши телефон, ви можете з подивом помітити, що не можете згадати пароль. Хоча вводили його неодноразово.

Інструкція

  1. Добре, якщо під рукою є документи з паролем. Але ж їх може і не виявитися. Тоді доведеться згадувати пароль в телефоні іншими способами.
  2. Збереження інформації, її зберігання, відтворення і забування — це процеси пам’яті. Значить, доведеться її активізувати. Для цього потрібно зрозуміти, який тип пам’яті переважає у вас. Вона може бути образною, словесно-логічної, рухової.
  3. Можливо, комбінація цифр в паролі телефону викликає у вас певний образ. Образи можуть бути зоровими, слуховими чи навіть нюховими. Наприклад, ці чотири цифри асоціюються у вас з чиїмось адресою, номерами поверхів знайомих або конкретною датою. Подумайте, на що вони можуть бути схожі у вашому житті. Постарайтеся пригадати, як ці цифри були написані на папері. Або момент, коли пароль телефону вимовляли вголос.
  4. Пароль телефону може утримуватися і словесно-логічною пам’яттю. Тобто в послідовності цифр ви могли помітити логічну закономірність. Це можуть бути геометрична або арифметична прогресія.
  5. Рухова пам’ять хороша тим, що запам’ятовує послідовність рухів. Не замислюючись, поводите великим пальцем над клавіатурою телефону. Висока ймовірність, що таким чином ви згадайте пароль. Те, на які кнопки необхідно натискати, ваша рука може пам’ятати краще голови.
  6. Якщо ви до цих пір не згадали пароль від телефону, спробуйте розслабитися. Значна частина засвоєної інформації зберігається в нашій підсвідомості. Ляжте на спину, і постарайтеся ні про що не думати. Вам повинно бути зручно, а долоньки будуть дивитися вгору. Утримуйте увагу на своєму диханні. Просто спостерігайте за ним. Через короткий час напруга м’язів пройде. Цей стан називається глибоким розслабленням. Побудьте в ньому. Почніть представляти образ свого пароля від телефону. Цифри, які прийшли в голову подумки офарбіть в певний колір, потім придумайте шрифт. Так з підсвідомості ви можете витягти в пам’ять пароль від телефону.

Корисні поради

Іноді допомагає метод виключення. Подумайте, яких цифр точно не було в номері пароля. Решта пробуйте складати в комбінації. Це трудомістке, але здійсненно.
Читайте также:

ОБЗОР систем мобильной связи.
Prwd - Программа урезания оболочки
Бронированный прочный Dell Latitude 14
GeForce GTX 960: экономия графики для игр в формате Full HD
Nvidia Grid: Full HD и два центра обработки данных в ЕС
Прозрачная солнечная батарея
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий