Як за номером телефону дізнатися, звідки дзвонили | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як за номером телефону дізнатися, звідки дзвонили

Бувають випадки, що хтось вам зателефонував з невідомого номера, а відповісти ви не встигли. В таких ситуаціях потім мучишся невідомістю, не знаючи, звідки вам дзвонили. Цю інформацію можна отримати досить просто і абсолютно безкоштовно.
Вам знадобиться

— Телефон;
— Доступ в інтернет.
Інструкція

  1. Зв’яжіться по телефону з представником вашого мобільного оператора і задайте це питання. На кого зареєстрований даний номер, вам не скажуть, але з якого регіону був зроблений дзвінок, відповісти повинні. У них немає причин приховувати від вас цю інформацію.
  2. Дізнатися, звідки вам дзвонили, можна і через інтернет. Завантажте в пошукову систему код телефону. Кожна країна, кожен регіон і навіть кожне місто має свій особистий телефонний код. Якщо вам досить дізнатися тільки країну, з якої був зроблений дзвінок, ці коди є у Вікіпедії.
  3. Більш повну інформацію можна знайти на сайті mtt.ru. Зайдіть на цей сайт і в самому низу сторінки в розділі «Про компанію» знайдіть вкладку «Довідкова інформація». Відкривши цю сторінку, ви побачите з лівого боку віконечко меню.
  4. Якщо ви думаєте, що дзвонили з Росії, виберіть у меню рядок «Коди мобільних операторів». Внесіть код телефону того, хто телефонував у верхнє віконце з назвою «Код DEF». Цього буде достатньо. Всі інші поля можете залишити порожніми. Клацніть напис «Фільтрувати». Комп’ютер видасть вам назва області, звідки був зроблений дзвінок, і відомості про діапазон чисел, з яких складаються номери телефонів в цьому регіоні.
  5. У випадку, коли дзвінок був зроблений за кордону, в меню потрібно натиснути рядок «Міжнародні та міжміські коди». Пропустіть рядок з написом «Країна». У друге зверху поле занесіть код даного номера і натисніть кнопку «Фільтрація».
  6. На сайті mtt найбільш зручний довідник, але найсвіжіші дані викладаються на сайті зв’язку Російської Федерації. На жаль, посилання на нього не проходять, тому в пошуковику потрібно набрати повну назву «Виписка з реєстру Російської системи й плану нумерації».

Зверніть увагу

Ви зможете дізнатися, в якому регіоні зареєстрований даний номер. Інформацію про місцезнаходження того, хто телефонував на момент виклику видають тільки співробітникам правоохоронних органів.
Корисні поради

Можете спробувати альтернативний варіант — це одна зі спеціальних програм для стільникового телефону, яка автоматично визначає країни і регіони. Потрібно лише підібрати програму, яка підходить для вашої моделі телефону.
Читайте также:

У 2013 р. Acer, ASUSTeK і Lenovo наростять випуск сенсорних ноутбуків
Sony надасть графік виходу поновлення Jelly Bean в середині грудня
Apple представила революционный MacBook и пообещала часы
LaCie - внешний накопитель в обе стороны с Porsche Design USB-C
Восемь процессоров Intel Xeon D на первых материнских платах Mini-ITX
Корейцы хотят создать невидимый беспилотников
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий