Як вручну налаштувати інтернет на телефоні | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як вручну налаштувати інтернет на телефоні

Інтернет, підключений на телефоні, дозволяє вам отримати доступ до мережі в будь-яке потрібне для вас час. Ви можете перевіряти електронну пошту, спілкуватися в соціальних мережах і використовувати телефон як навігатора.

Інструкція

  1. З’ясуйте — чи можливе підключення інтернету як такого на вашій моделі телефону? Дізнатися це можна в переліку технічних характеристик вашого апарату. До того ж, існує декілька типів підключень: Wi-Fi, EDGE, GPRS і WAP. Підключення кожного з них має певні нюанси, однак загальні принципи налаштування мобільного інтернету однакові. Наприклад, Wi-Fi з’єднання крім правильно підключеного телефону вимагає наявності активної точки доступу в зоні покриття мобільного пристрою.
  2. Існує два способи налаштування інтернету на мобільному пристрої. Перший — відправити смс на короткий номер і зберегти отримане повідомлення як налаштувань «за замовчуванням». Другий — доступ в мережу можна отримати, власноруч заповнивши всі поля в меню «Інтернет-підключення».
  3. Перше поле вимагає ввести назву самого підключення. Тут все просто: як найменування мережі вказується англомовне назва вашого оператора з додаванням слова «інтернет». Приклади: MTS Internet, Beeline Internet і т.д. Потім потрібно заповнити домашній URL адресу підключається з’єднання. По суті, це домашня сторінка кожного оператора стільникового зв’язку (mts.ru, megafon.ru).
  4. У пункті «Проксі-сервер» вам запропонують на вибір «Вкл / Викл». Вимкніть доступ до нього. У кожного інтернет-з’єднання існує свій унікальний адреса — його доведеться подивитися на сайті оператора і вбити цифрові значення в полі «IP адреса».
  5. Найменування точки доступу в інтернет має єдину форму — internet. (Назва вашого оператора). Ru. З метою підвищення рівня безпеки доступу в мережу від вас вимагається введення логіна і пароля для виходу в інтернет з мобільного телефону. Їх також можна дізнатися на офіційному сайті компанії, що надає вам послуги стільникового зв’язку.Читайте также:

Беспроводная система
2G СИСТЕМЫ
Тест Mouse Logitech G402
Наступление Chrome OS: новое оборудование и приложения из Android
Родители смогут сделать специальную галерею Facebook для своих детей
В скором времени должна появится компактная версия фотоаппарата Ricoh GR II
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий