Як включити камеру на телефоні | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як включити камеру на телефоні

Більшість сучасних моделей мобільних телефонів призначені не тільки для дзвінків і відправлення повідомлень. Ці багатофункціональні пристрої вміють дуже багато чого. Зокрема, щоб перетворити мобільний телефон у фотоапарат або зняти відеосюжет, достатньо лише включити камеру на телефоні.

Інструкція

  1. Розгляньте телефон на наявність засувки або кнопки спуску затвора для камери. Для включення камери пересуньте засувку, що закриває об’єктив камери, на задній панелі телефону. Якщо ні засувки, але є кнопка спуску затвора на торці телефону, позначений значком фотокамери, щоб розблокувати мобільний пристрій і натисніть на кнопку.
  2. Розгляньте позначення на екрані телефону. Швидше за все, будуть доступні два режими — фотографії та відео. Переключіть на потрібний режим. Знімайте, натиснувши центральну кнопку на телефоні або кнопку на екрані.
  3. Якщо немає ні шторки для камери, ні кнопки, щоб розблокувати телефон і в меню знайдіть додаток «Камера» чи будь-яке інше, яке має значок фотоапарата. Виберіть програму і запустіть його. Знімайте, натиснувши центральну кнопку на телефоні або спеціальну кнопку на екрані (якщо ви використовуєте сенсорний телефон).
  4. Увімкніть камеру на iPhone, використовуючи програму «Камера», після розблокування телефону. Якщо ваш телефон оновлено до п’ятої версії, натисніть кнопку «Додому», торкніться пальцем значка камери на екрані в правому нижньому кутку і потягніть екран вгору. Знімайте, натиснувши довгасту кнопку по центру. Щоб зняти відео, пересуньте повзунок у правому нижньому кутку на значок проектора (кінокамери). Для включення фронтальної камери натисніть значок у правому верхньому кутку у вигляді фотоапарата зі стрілками.
  5. Для того щоб зробити відеодзвінок, підключіть послугу у оператора і наберіть номер абонента, але кнопку виклику не натискайте. Замість кнопки відправки виклику натисніть ліву клавішу на екрані «Функції». Виберіть пункт «Відеодзвінок» або аналогічний йому. Направте фронтальну камеру на себе, розмовляючи. Камера вмикається автоматично.
  6. Увімкніть передню камеру автоматично під час відеодзвінка в програмі Skype. Встановіть на свій телефон програму, налаштуйте точку доступу APN, почавши її назва не зі слова wap, а з internet. Зареєструйтеся на сайті Skype, щоб отримати логін і пароль від свого облікового запису. Запустите програму на телефоні і введіть пароль і логін в позначені поля. Додайте майбутнього співрозмовника в список контактів. Зателефонуйте, вибравши пункт «Відеодзвінок». Камера вмикається автоматично.Читайте также:

Internet Protocol Television (IPTV)
Barnes & Noble знизила ціну е-рідера Nook Simple Touch на $ 20
IPS мониторы с громкоговорителями, МХЛ и Miracast
Huawei MediaPad M1: красочный и компактный телефон
Asus Wireless Duo: внешние накопители с Wi-Fi
Nvidia заканчивает развитие LTE модемов
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

2 Коммент.

  1. Вообще включить камеру на телефоне довольно просто, обычно эта кнопка легко видна и выпирает на корпусе телефона. Но знаю умников, которые и такого не могут и долго пытаются её найти, хотя надо просто заглянуть в инструкцию.

  2. There is also a internet site inside improvement right now named BEATPLAY which is going to become a great tool with regard to self-employed music artists to help flaunt their particular songs without cost. That is a great way in order to gain exposure as well as fans not having providing your own spirit into a track record ticket. Take a look at beatplay. wp. net right now with regard to announcement in up-and-coming music artists plus the improvement the actual internet site. BEATPLAY, IT’S GOING TO REAL GREAT… ABOUT THE REAL.

Оставить комментарий