Як вибрати навушники для телефону | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як вибрати навушники для телефону

Від правильного вибору навушників залежить не тільки якість звучання, а й зручність прослуховування мови і музики. Крім того, вибір неякісної продукції призводить до швидкого виходу навушників з ладу і необхідності купувати нові.Інструкція

  1. Щоб бути задоволеними покупкою, до вибору навушників слід підійти з усією відповідальністю. Пам’ятайте про те, що ціна не є визначальним фактором — навіть найдорожчі навушники можуть виявитися дуже незручними. При виборі не женіться за модою і підбирайте ті навушники, з якими ви будете себе почувати найбільш комфортно.
  2. Ви повинні знати, що в комплекті з телефоном ніколи не продаються якісні навушники. Тим не менш, вони можуть вам стати в нагоді — необхідно придбати хороші навушники з роз’ємом, аналогічним тому, що встановлений саме на них.
  3. Якщо ви хочете прослуховувати музику з високою якістю, відразу відмовтеся від мініатюрних навушників, що вставляються у вуха — саме такі зазвичай і поставляються з телефоном. Особливості конструкції, зокрема, маленький розмір мембрани, не дозволяють домогтися якісного відтворення низьких частот. Використовуйте невеликі накладні навушники, що забезпечують набагато більш якісне звучання. Багато моделей забезпечуються компактним тонким оголовьем або кріпляться безпосередньо на вухах.
  4. При покупці навушників зверніть увагу на те, який діапазон частот вони відтворюють. Для прослуховування записів у форматі mp3 досить діапазону 20 — 16000 Гц, так як частоти понад 16000 Гц при стисненні записи в mp3 зрізаються, і більш якісні навушники просто марні.
  5. Дуже важливо при покупці навушників оцінити їх зручність. Зокрема, не зісковзують вони, не тиснуть чи на вуха. Зверніть увагу як на загальну довжину кабелю, так і на довжину проводів від мікрофона до навушників. Часто один з дротів виявляється дуже коротким, що доставляє незручність при користуванні навушниками.
  6. Оцініть якість виготовлення навушників. Дешеві моделі навіть на вигляд виглядають дуже просто — у них тьмяна матова пластмаса, місця з’єднання деталей добре видно. Проведіть пальцем по робочій поверхні навушника: якщо відчуваєте нерівності і задирки, купувати дану модель не варто.
  7. При покупці навушників обов’язково оціните якість звуку. Послухайте, як відтворюється музика, зробіть пробний дзвінок. Переконайтеся в тому, що мікрофон працює, як і кнопка виклику. Нарешті, просто оцініть ваше загальне враження від навушників — інтуїція в цьому питанні відіграє далеко не останню роль. Дуже важливо знайти «свою» річ: якщо розглядаються навушники викликають хоч якісь сумніви, пошукайте іншу модель.Читайте также:

Мобильная связь
Недостатки 2G
Plex Media Server: XBMC на стероидах
Tablet Nvidia Shield в тестах производительности
Facebook отслеживает всех своих пользователей
Wіndows 10 cнoва cлeдит за cвoими пoльзoватeлями
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий