Як відстежити втрачений телефон | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як відстежити втрачений телефон

Втрата або крадіжка мобільного телефону — завжди велика неприємність. Разом з телефоном, можливо, дорогим, втрачається список контактів друзів і знайомих, фотографії та інша особиста інформація, яка потрапить у чужі руки. Щоб знайти втрачений телефон, у першу чергу потрібно визначити його місцезнаходження.
Вам знадобиться

Заява в органи МВС про втрату або крадіжку мобільного телефону, IMEI (міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування).

Інструкція

  1. Якщо ви втратили телефон, не слід відразу панікувати. Спробуйте подзвонити на нього або відправити SMS. Може бути, телефон виявиться десь поруч, і ви, почувши дзвінок, виявите його. Можливо, вам вдасться зв’язатися з тим, хто знайшов телефон, і попросити повернути за винагороду або навіть просто так.
  2. Якщо телефон не відповідає, необхідно написати заяву в поліцію про втрату або крадіжці телефону і прикласти до нього IMEI. IMEI — це міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання (International Mobile Equipment Identity), у більшості сучасних телефонів він представляє собою 15-значний унікальний ідентифікаційний номер, який занесений в базу даних реєстрації мобільних пристроїв і запрограмований в «прошивці» телефону. IMEI можна знайти на коробці телефону над штрих-кодом і під акумуляторною батареєю. До заяви також бажано додати коробку від телефону, чек і гарантійний талон. Все це необхідно для підтвердження того факту, що дане мобільний пристрій належить саме вам.
  3. З органів МВС до операторів мобільного зв’язку має надійти запит на пошук місцезнаходження телефону по IMEI. При підключенні мобільного пристрою до будь-якої мережі стандарту GSM IMEI автоматично відправляється операторам мобільного зв’язку, і у них з’являється технічна можливість визначити, в межах якої базової станції знаходиться телефон з даними IMEI, і обчислити його координати c високим ступенем точності, навіть якщо в ньому була замінена SIM-карта. За запитом з поліції будь оператор мобільного зв’язку зобов’язаний надати інформацію про місцезнаходження вашого телефону з вказівкою на карті, а також список дзвінків, зроблених з телефону, якщо буде потрібно.
  4. Існує ще один спосіб відстежити втрачений телефон — використовувати спеціальне програмне забезпечення, яке широко поширене в мережі. Як стверджують розробники, деякі програми здатні при необхідності блокувати пристрій, стерти всю знаходиться на ньому важливу інформацію, подати тривожні і попереджуючі сигнали викрадачам, відправити на електронну пошту номер телефону, якщо в ньому буде замінена SIM-карта. Є також безліч інтернет-сервісів, створених, в тому числі, і виробниками мобільного устаткування, здатних за допомогою GPS-модуля телефону визначити його місце розташування і вказати на карті. Однак гарантувати точність визначення координат втраченого вами мобільного пристрою за допомогою даних електронних ресурсів не можна, як і сподіватися на високу результативність роботи спеціально встановлених додатків.

Зверніть увагу

Потрібно зауважити, що відстежити телефон по IMEI не завжди вдається. Зловмисник, що викрав телефон, може легко замінити його програмне забезпечення, тоді IMEI телефону теж зміниться, а можливість виявити телефон остаточно зникне. В цілому, тільки половина всіх втрачених і вкрадених телефонів були відслідковані і знайдені за допомогою IMEI.
Читайте также:

Samsung і Apple лідирують на ринку "розумних" пристроїв з мережевим підключенням
Карты Google страдают от открытости, переименовать улицу слишком легко
Google смягчился. Плохие программисты получили время, чтобы исправить код
Apple решил отложить идею о выпуске собственного телевизора
В скором времени должна появится компактная версия фотоаппарата Ricoh GR II
Новый «Айфон» может обогнать по продажам Google Pixel
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий