Як відповісти на інтернет-смс | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як відповісти на інтернет-смс

Повідомлення, отримане на телефон з Інтернету, також вимагає відповіді, як і звичайне. При цьому важливо, щоб відправник інтернет-смс вказав свої вихідні дані. Якщо ця умова виконана, ви спокійно можете відповісти на таке повідомлення за допомогою свого телефону або Інтернету.
Вам знадобиться

— Смс, прислане з інтернету;
— Телефон абонента, вказаний в повідомленні;
— Мобільний телефон;
— Комп’ютер з виходом в інтернет.

Інструкція

  1. Відкрийте на своєму телефоні папку з вхідними повідомленнями. Знайдіть у списку смс, прислане через інтернет. Виділіть це повідомлення, втупивши на ньому курсор, але не відкривайте його. Використовуйте клавішу «Функції».
  2. Виберіть у «Функція» завдання «Викликати відправника». Вам буде представлений список номерів (наприклад, якщо інтернет-смс прислано з сайту мобільного оператора МТС, з’явиться код +1230). Будь-які цифри, вказані в повідомленні, будуть представлені в цьому переліку. Виберіть з них необхідний номер телефону.
  3. Використовуйте кнопку «Виклик», щоб телефон почав набір номера відправника повідомлення . Якщо хочете поговорити з ним особисто, дочекайтеся відповіді. В іншому випадку, відразу перервіть вихідний дзвінок . Необхідний номер телефону буде скопійований в папку «Вихідні».
  4. Відкрийте папку з вихідними викликами, щойно набраний номер висвічуватиметься першим. Увійдіть в меню «Функції», виберіть команду «Передати повідом» / »Відправити повідомлення» (залежно від фірми-виробника дана функція має різні назви).
  5. У віконці, введіть повідомлення звичайним способом. Натисніть клавішу відправити, перевірте правильність телефонного номера. Підтвердіть відправлення повідомлення для відповіді на інтернет-смс.
  6. Увійдіть на сайт своєї мобільної компанії або віддається перевага вами сервер для відправки інтернет-смс. У графі «Одержувач» наберіть вказаний в повідомленні номер телефону. Напишіть в спеціальному полі текст, поставте підпис і виберіть команду «Відправити».

Зверніть увагу

У повідомленні, що прийшов до вас на телефон через інтернет, номер абонента повинен бути зазначений в лапках. Тоді телефон з легкістю ідентифікує його. В іншому випадку, скористайтеся ручкою та папером, щоб переписати номер.Читайте также:

Повторного использования частот
Преобразователи D / A с усилителем для наушников
Google купил Zync для создания профессиональных эффектов в облаке
Acer и Dell готовят большой 15,6-дюймовый Chromebook
Школьные доски обзавелись оригинальным новшеством – электронная бумага
Объединение Google и Twitter ради создания нового сервиса
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий