Як відновити код телефону | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як відновити код телефону

В сучасних мобільних телефонах є функція блокування, що не дозволяє користуватися ним у разі втрати або крадіжки. Щоб розблокувати апарат, необхідно ввести код, відомий тільки господареві. Але як бути, якщо сам власник забув код блокування? Інструкція

  1. Скористайтеся для розблокування телефону спеціальними утилітами. Їх вибір залежить від того, якою маркою мобільника ви користуєтеся. У мережі можна знайти програми практично під будь-яку модель, тому просто введіть в пошуковий рядок фразу «як розблокувати телефон» і вкажіть вашу модель. З достатньо великою вірогідністю ви знайдете серед з’явилися посилань ту, де описана процедура відновлення коду саме вашого телефону.
  2. Якщо ви користуєтеся телефоном Samsung, розблокувати його вам допоможе програма Samsung ALL Unlocker v2.2, що підходить до всіх моделей. Завантажити дану програму можна за посиланням «Сервісне ПО» в кінці статті. Якщо з якоїсь причини скористатися нею не вийде, спробуйте іншу утиліту для роботи з телефонами Samsung — Paderf Unlocker v4. Вона теж підходить до всіх моделей, її можна скачати з тієї ж сторінки.
  3. Тому, хто користується телефоном фірми Nokia, для його розблокування слід скористайтеся утилітою MyNokiaTool. Перед її використанням необхідно встановити на комп’ютер програму Nokia PC Suite, вона є на компакт-диску, що входить в комплект поставки телефону. Якщо диска немає, програму можна завантажити з офіційного російськомовного сайту Nokia.
  4. Підключіть телефон до комп’ютера. Як тільки Windows побачить його, запустіть програму MyNokiaTool. У лівому частині вікна програми натисніть кнопку «Підключити». У правій частині вікна повинна з’явитися повідомлення про підключення телефону. Якщо воно з’явилося, все в порядку, для отримання забутого коду вам достатньо натиснути кнопку «Читати код». Якщо програма не побачила телефон, можна спробувати інший, технічно більш складний, метод. Його опис є в матеріалі, наведеному в додатковій посиланням у кінці статті.
  5. Для деяких моделей телефонів можлива розблокування шляхом введення спеціального сервісного коду, що скидає всі налаштування на заводські. Подивіться інструкцію до вашого телефону, в ній може бути приведений такий код. При необхідності пошукайте відповідну інформацію в мережі.Читайте также:

Як включити камеру на телефоні
iPhone 5 отримав 100 тисяч передзамовлень через оператора China Unicom
Колишній співробітник Valve розповів про "залізних" експерименти компанії
Новый поисковик станет альтернативой Google из-за скандала с «прослушкой»
Epson запускает новые широкоформатные принтеры
Oculus Rift + Kinect
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. новости криптовалюты, актуальные курсы криптовалюты и прогнозы по росту биткоинами, эфириума.

    Китай вызвал большой криптообвал. Bitcoin рухнул до $3000, другие валюты также катятся вниз

Оставить комментарий