Як відключити sim-карту | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як відключити sim-карту

При крадіжці або втраті мобільного телефону важливо якомога швидше заблокувати встановлену в ньому SIM-карту. Для цього слід зателефонувати в службу підтримки оператора. Особливо важливо здійснити блокування в тому випадку, якщо SIM-карта обслуговується по постоплатному тарифного плану.

Інструкція

  1. Незалежно від того, в якому регіоні купувалася SIM-карта, встановлена ​​у вкраденому або загубленому апараті, дзвонити в службу підтримки краще з телефону, карта в якому прив’язана до місцевого відділення оператора. Якщо телефон, з якого ви дзвоните, підключений до того ж оператора, що і той, в якому потрібно заблокувати карту, зателефонуйте по одному з наступних номерів: МТС — 0890, «Білайн» — 0611, «Мегафон» — 0500. У домашньому регіоні дзвінки на ці номери безкоштовні.
  2. У випадку, якщо під рукою не виявилося апарату, підключеного до того ж оператора, доведеться телефонувати в службу підтримки з будь-якого іншого апарата. Якщо карта, яку потрібно заблокувати, підключена до МТС, зателефонуйте за номером 8 800 250 0890 (дзвінки безкоштовні на території всієї Росії), якщо до «Білайну» — за номером (495) 974-8888 (оплачується як дзвінок на міський телефон, розташований в Москві), а якщо до «Мегафону» — за номером 8800333 05 00 (дзвінки безкоштовні на території всієї Росії).
  3. У роумінгу платним (і дорогим) виявиться дзвінок на будь-який з цих номерів, однак здійснити його необхідно все одно. Якщо викрадачі здійснять дзвінки з викраденого апарата на території іноземної країни, витрати виявляться ще більше. Навіть SIM-карти, підключені по предоплатних тарифами, в роумінгу обслуговуються за постоплатной кредитною схемою. Тому зателефонуйте в службу підтримки оператора в обов’язковому порядку. Замість цифри 8 для дзвінка до Росії з-за кордону слід використовувати код +7.
  4. Додзвонившись, дотримуйтесь підказок голосового інформатора для входу в режим з’єднання з консультантом. Якщо дзвінок здійснюється з телефону, що не підтримує тоновий набір, просто чекайте, поки вас переключать на службу підтримки. Коли це станеться, продиктуйте номер SIM-карти, розташованої у викраденому телефоні, прізвище, ім’я та по батькові особи, на яку вона зареєстрована, а також паспортні дані цієї особи.
  5. Коли консультант скаже, що карта заблокована, всі подальші дії можна здійснювати не поспішаючи (якщо ви перебуваєте в закордонну поїздку — то після повернення з неї). Спочатку відвідайте офіс оператора стільникового зв’язку (не обов’язково головний — підійде будь-який). Пред’явіть там паспорт і попросіть відновити SIM-карту. Вона буде підключена до того ж номеру, на ній збережеться баланс, але загубляться розташовані на ній контакти і SMS-повідомлення. Після цього зверніться у відділення поліції. Повідомте дату крадіжки телефону, його модель, колір, відомі вам особливості зовнішнього вигляду (розташування подряпин, наклейок), номер останньої встановленої SIM-карти, а також, по можливості, номер IMEI. Врахуйте, що пошуком телефонів поліція займається лише в разі викрадення, але не втрати. Сам пошук починається не в момент звернення, а в момент порушення кримінальної справи за фактом крадіжки.Читайте также:

Роботы научились взламывать капчу
Центральный процессор. Из чего он состоит? Помощь при выборе
Внешние жесткие диски. Какой выбрать?
Hexo- +: революция для съемки экстремальных видов спорта
Второй удар Chrome OS: на рынок идут Chrome клавиатуры
Корейцы хотят создать невидимый беспилотников
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий