Як відключити пароль на телефоні | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як відключити пароль на телефоні

Існують різні способи захисту мобільного телефону від доступу до нього інших людей: блокування апарату, сім-карти, установка пароля на певні дані. Але іноді ці способи доставляють незручність самому власнику.Інструкція

  1. При покупці нової сім-карти не кожен замислюється про її можливе блокування. Але ж при несподіваному відключенні мобільного телефону можна зіткнутися з проблемою пароля pin і puk. Якщо ви спочатку нічого не змінювали, то пароль за умовчанням 0000, але якщо в настройках він був змінений, при його неправильному введенні на третій раз доведеться вводити puk. Цей номер знайти можна на картці, яка додавалася при покупці сим-карти, він складається з 10 цифр. Якщо ці дані ви знайти ніде не можете або 10 разів ввели неправильний код, залишається тільки їхати в салон вашого оператора, де вам допоможуть з розблокуванням.
  2. Зручніше прибрати захист з сім-карти. Щоб це зробити, зайдіть в меню телефону, виберіть «Налаштування», «Запит PIN-коду», натисніть на «Вимкнути». Буде потрібно ввести пароль, який на даний момент стоїть, а потім при відключенні pin-код запитуватися не буде. Звичайно, інтерфейс телефонів різний і не у всіх дані команди називаються саме так, але в цілому треба шукати саме в налаштуваннях телефону.
  3. Блокування телефону — це більш небезпечний спосіб, тому що якщо ви забули пароль, в підсумку можуть бути видалені ваші особисті дані і всі налаштування, а можливі й подальші неполадки. Щоб провести розблокування, потрібно дізнатися коди скидання у виробника апарату. Це можна зробити по телефону, або на сайті компанії. Далі вводите код, який видалить настройки. Після цього доведеться заново все встановити. Також можна скористатися таким способом, як прошивка. Найкраще докладно про цей процес почитати на сайтах, присвячених мобільним телефонам.
  4. Як і з сім-картою, якщо у вас немає необхідності приховувати інформацію в телефоні від інших, краще спочатку відключити цю опцію в параметрах апарату.
  5. І останнє — це пароль на певні дані в телефоні: повідомлення, додатки, папки з фотографіями та інше. Ця установка є не у всіх телефонах. Автоматично він на дані не ставиться, це робиться самостійно. Зняти пароль можна в налаштуваннях, командою «Безпека телефону» — «Вимкнути».Читайте также:

Система слежения за автотранспортными средствами
Безопасность, защита и шифрования данных
Во всех городах, в которых присутствует «Дом.ру», увеличена скорость Интернета
Золотые часы Apple
Новое устройство от BAE Systems – очки с тепловизором и технологией ночного видения
Аниматор Disney научился рисовать в виртуальной реальности
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий