Як відключити гудок на телефоні | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як відключити гудок на телефоні

Оператори стільникових мереж пропонують своїм абонентам замінити звичайні гудки на улюблені мелодії, підключивши послугу «Гудок». А в міру необхідності і припинити використання цієї послуги, повернувшись до звичних гудками. Як же можна відключити гудок?Інструкція

 1. Якщо ви є абонентом стільникової компанії МТС, відключити послугу «Гудок» ви можете наступним способом. Наберіть зі свого мобільного телефону USSD-команду: * 111 * 29 # і натисніть клавішу виклику. Після цього, протягом декількох хвилин послуга буде відключена.
 2. Крім цього відключити послугу «Гудок» ви можете, використовуючи «інтернет-помічник». Для цього зайдіть в свій особистий кабінет на офіційному сайті компанії МТС.
 3. Майте на увазі, для входу в «інтернет-помічник» вам необхідно набрати зі свого телефону команду * 111 * 25 # та клавішу виклику. Дочекайтеся відповідного повідомлення з паролем. Потім введіть його разом з номером свого телефону у вільному полі, і ви потрапите в свій особистий кабінет, де зможете не тільки відключити гудок, але й керувати будь-якими іншими доступними вам послугами.
 4. Будучи абонентом стільникової компанії «Мегафон» відключити гудок на телефоні можна наступними способами. Для початку детальніше дізнайтеся про цю послугу, зателефонувавши за безкоштовним номером 0550 або 0770. Прослухайте початок голосового повідомлення, потім натисніть на клавіатурі свого мобільного апарату цифру «4» і слідуйте послуг автовідповідача. Врахуйте, для того щоб ви змогли додзвонитися за даними номерами, ваш телефон повинен працювати в тональному режимі, і ви обов’язково повинні перебувати в зоні дії мережі.
 5. Для відключення послуги «Заміни гудок» наберіть USSD-команду: * 111 * 29 # та клавішу виклику. Або надішліть безкоштовне повідомлення з текстом «1» на короткий номер 0770.
 6. У тому випадку, якщо ви підключали послугу «Заміни гудок» через офіційний сайт компанії «Мегафон», то там же ви її зможете і відключити. Для цього перейдіть за посиланням, введіть свій логін і пароль. Після того як ви потрапите на сторінку управління послугою, відправте з неї запит на відключення.
 7. Пам’ятайте, відключити послугу «Заміни гудок» ви можете через систему самообслуговування «Сервіс-Гід», яка дозволяє управляти різними опціями і послугами, що надаються стільниковим оператором «Мегафон».Читайте также:

Oppo Find 5 отримає 5-дюймовий екран з щільністю пікселів 441ppi
Блеск и нищета SMART TV
Энергия из воздуха или новые возможности чехла для iPhone 6
Apple обозвала HTC не более чем плагиатором
Известная игра Pro Evolution Soccer в новой версии станет бесплатной
Samsung Galaxy А7 и Galaxy А5 – долгожданные новинки появились в продаже
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

7 Коммент.

 1. Ai stiut california se poate spiona rapid climax premature climax, aol messenger dupa cei care se jua invizibili? Nu se no weed ascunde dupa acel aol reputation, numit covered, deoarece exista not yahoo-spy care 2 detecteaza! Acesta areal fi yahoo-spy. net. Distractie placuta!

 2. love medicine cliff notes zaldiar kopen zonder recept prescription strongest sleeping pills

 3. hills prescription diet metabolic dog food comprar adolonta sin receta anxiety medicine over the counter

 4. symptoms of birth control pills acheter stilnox suisse black ant pills fda

 5. united healthcare options ppo comprar zaldiar sin receta prescription glasses online review

 6. otc medicine for post nasal drip http://reductil.esforos.com/ best medicine for gas pain

 7. best belly fat burner pills for men http://reductil.footeo.com/ united healthcare dental plan

Оставить комментарий