Як швидко зарядити телефон | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як швидко зарядити телефон

Зарядити телефон вдома, на роботі сьогодні не становить труднощів. Навіть якщо у вас немає з собою зарядного пристрою, або воно з якихось причин пошкоджено, можна скористатися універсальним зарядним пристроєм («жабою») або «народними способами».

Інструкція

  1. Мабуть, самий швидкий спосіб зарядити телефон — скористатися універсальною зарядкою. Вставте акумулятор телефону в «жабу», дотримуючись полярності батареї. Після цього загориться червоне світло, що означає, що ви все правильно зробили. Якщо індикація не спрацювала, перевірте правильність установки акумулятора або включите в мережу пристрій і зачекайте кілька хвилин, потім вийміть його з розетки і вставте акумулятор. Світлодіод повинен спрацювати.
  2. Знову підключіть «жабу» до електроживлення і залиште на пару годин. Весь цей час про процес зарядки телефонної батареї буде свідчити миготливий зелений індикатор. Як тільки він перестане блимати, батарея заряджена повністю. Однак пам’ятайте, що «жаби» не мають контролера, яким оснащені всі сучасні моделі телефонів. Це означає, що зловживання таким способом зарядки неминуче призведе до зниження ємності батареї.
  3. Якщо є поруч комп’ютер або будь-яке інше пристрій, що має вихід USB, можна зарядити телефон за допомогою шнура, який слід під’єднати до USB-роз’єму і телефону. Такого роду підзарядка в кілька разів швидше звичної мережевий.
  4. Буває, що жодних допоміжних засобів під рукою немає. Вийміть батарею телефону і постукайте по ній або потрясіть її. Тільки не потрібно докладати багато зусиль, щоб уникнути пошкодження акумулятора. Після цього можна включити телефон. Безумовно, такого зарядки вам надовго не вистачить, але зробити один важливий дзвінок або написати повідомлення буде можна.
  5. Погрійте акумулятор в руках, весь час його потираючи. Якщо ви потрете батарею телефону про джинси або колготки, ви тим самим створите статичну електрику, яка дозволить зарядити акумулятор вашого телефону на певний проміжок часу.
  6. Якщо дозволяє час, вимкніть телефон, вийміть батарею і залиште її на 10-15 хвилин. Заряджання не відбудеться, але той резерв потужності, який батарея телефону завжди має, буде активовано, і ви зможете включити мобільник на деякий час.Читайте также:

ThinkPad X1 Carbon: самый легкий 14-дюймовый ультрабук
Создан потенциальный «убийца» iPhone
Фотография техники: Сделайте призрака из человека
Canon на выставке Photokina
Apple хочет удешевить подписку на музыку
Google заканчивает с продажей Glass
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий