Як повернути новий телефон | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як повернути новий телефон

Тільки що куплений телефон може перестати подобатися або в ньому може виявитися технічний брак. Не вірте недобросовісним продавцям, що стверджують, що мобільні пристрої обміну та поверненню не підлягають — повернути новий телефон в магазин можна!Інструкція

  1. Не попадіться на вудку хитромудрих продавців салонів стільникового зв’язку: в деяких з них висять оголошення про те, що стільникові телефони не входять в категорію товарів, що підлягають заміні або поверненню. Це правило стосується лише товарів, внесених до спеціального переліку № 575, який був затверджений Урядом РФ. Якщо менеджер магазину буде стояти на своєму, роздрукуйте і покажіть йому даний нормативно-правовий акт.
  2. Ви маєте повне право повернути в магазин телефон, який був вами придбаний недавно за наявності у нього шлюбу чи інших технічних недоліків. Власноруч на аркуші паперу формату А4 напишіть претензію продавцеві. Вона повинна бути складена в двох примірниках, містити в собі вимогу про розірвання договору купівлі-продажу, але ніяк не обміну мобільного пристрою на інший апарат. Один примірник претензії зобов’язаний підписати директор або адміністратор торговельної точки.
  3. Після цього здайте телефон на експертизу, за результатами якої і після закінчення терміну в 10 днів у разі прийняття відповідного рішення, вам повернуть витрачені гроші. Однак, у випадку, якщо правда виявиться не на вашому боці, відшкодування вартості експертизи зажадають саме з вас.
  4. Якщо з телефоном все гаразд ви маєте право на повернення грошей або обмін на інший товар протягом 14 днів з моменту його покупки за умови збереження чека, товарної упаковки та повної комплектації пристрою. Продавець, швидше за все, буде наполягати на обміні, але ви можете вимагати саме повернення грошової суми. У разі наявності зовнішніх пошкоджень або відсутності одного з комплектуючих, вирішувати питання доведеться через комітет із захисту прав споживачів. І в тому, і в іншому випадку необхідна письмова заява на ім’я керівника салону зв’язку про повернення / обміні мобільника.Читайте также:

Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц
Торрент-клиент, совладельцем которого является Google, рассылал вирусы
Vaio Z имеет новые модели
MediaTek будет работать с AMD и хочет лицензировать графику
Samsung Galaxy S7 появится на рынке сбыта с тремя разными процессорами
Apple обозвала HTC не более чем плагиатором
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий