Як перекинути гру на телефон | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як перекинути гру на телефон

Існує величезна кількість ігор і різних програм для стільникових телефонів. Для успішного запуску цих програм необхідно правильно встановити їх у мобільний пристрій.
Вам знадобиться

— PC Suite;
— USB-кабель;
— Bluetooth-модуль.

Інструкція

  1. Основна частина ігор для порівняно старих мобільних пристроїв має формати. Jar і. Jad. Вони призначені, в першу чергу, для запуску на телефонах, які підтримують систему Java. Виконайте завантаження ігрових файлів в зазначених форматах. Заздалегідь уточніть сумісність конкретної гри з моделлю вашого мобільного телефону.
  2. Для початку спробуйте просто скопіювати файли в пам’ять телефону. Якщо у вас відсутній USB-кабель, необхідний для синхронізації мобільного пристрою з комп’ютером, перемістіть файли на карту пам’яті телефону.
  3. Тепер відкрийте вміст карти за допомогою мобільного пристрою. Перемістіть jar-файл в пам’ять апарату. Запустіть завантажене додаток. Переконайтеся в тому, що встановлена гра працює коректно.
  4. Іноді для встановлення ігор та програм необхідна наявність спеціального ПО. Скачайте програму PC Suite. Розрізняють три основних види даної програми, призначених для роботи з телефонами Nokia, Samsung і Sony Ericsson.
  5. Виконайте інсталяцію PC Suite і запустіть цю програму . Підключіть мобільний телефон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю або Bluetooth-адаптера. Зачекайте, поки програма визначить нове обладнання.
  6. Якщо ви використовуєте адаптер бездротової мережі, поновіть драйвери для цього пристрою. Встановіть програму, що дозволяє передавати файли за вказаною каналу. Використовуйте засоби Windows, якщо ви не змогли знайти відповідного ПО для вашого Bluetooth-модуля.
  7. Натисніть кнопку «Установка програм» для переходу у відповідне меню. Тепер натисніть «Огляд» і перейдіть в каталог, в якому зберігаються jar-файли. Виділіть лівою кнопкою миші потрібну програму і натисніть «Відкрити».
  8. Підтвердіть прийом файлів, натиснувши потрібну клавішу на мобільному телефоні. Після завершення установки програми натисніть «Відкрити» і перевірте його працездатність.Читайте также:

Аудио аппаратура
NEC готує систему відеоспостереження, яка може допомогти роздрібним торговцям
Как найти драйвер на видеоадаптер который установлен в компьютере ?
Безопасность на домашнем компьютере
Что такое Xbox One Media Center
Новый стандарт AC-4 от Dolby
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий