Як перекачати з телефону фото | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як перекачати з телефону фото

Не завжди під рукою є фотоапарат, тому на телефоні часто можуть зберігатися цікаві знімки, які займуть належне місце в фото колекції. Як же перенести їх на комп’ютер або інший телефон?
Вам знадобиться

— ІК-порт;
— Bluetooth;
— Кабель для під’єднання телефону;
— Карта пам’яті;
— Кардрідер;
— Доступ в інтернет.

Інструкція

  1. Існує кілька способів обміну даними між стільниковим телефоном та іншими пристроями. Якщо в комплекті до мобільного йшов дата-кабель, ви можете в будь-який час підключити його до комп’ютера. Вставте кабель в потрібні роз’єми. На телефоні з’явиться повідомлення з вибором режиму підключення. Ви можете використовувати пристрій як флешку або підключити як телефон з попередньою установкою програмного забезпечення.
  2. Скачайте программное обеспечение. Зазвичай драйвер йде в комплекті з телефоном на диску. Якщо при покупці не було додаткових носіїв інформації або ви втратили CD, можна завантажити необхідне програмне забезпечення з офіційного сайту виробника. Перейдіть на сайті в розділ «Обслуговування», «Підтримка» або «Сервіс», англійською мовою Service, потім оберіть «Завантаження», або Downloads. Вкажіть модель стільникового телефону. Скачайте останню версію драйвера
  3. Сохраните выбранные снимки на компьютер. Встановіть програмне забезпечення та підключіть телефон через кабель. За допомогою програми ви зможете не тільки перекачати фото, але і зберегти базу контактів, переглядати повідомлення і дзвінки, а так само використовувати телефон як модем. Щоб перенести знімки, виберіть у програмі папку з фотографіями на телефоні. Позначте потрібні кадри, скопіюйте їх і збережіть в папку на жорсткому диску.
  4. Якщо в мобільному є карта пам’яті, і ви хочете перекачати фотографії з неї без кабелю, вам буде потрібно кардрідер. Витягніть носій інформації з телефону, попередньо вимкнувши його, якщо того вимагає інструкція. Помістіть картку в потрібний роз’єм на кардрідер. Зайдіть в «Мій комп’ютер». Знизу з’явиться новий знімний диск. Далі працюйте з картою пам’яті як з флешкою.
  5. У більш ранніх моделях телефонів міг бути присутнім інфрачервоний порт для обміну даними між пристроями. Щоб ним скористатися, необхідно наявність ІК-порту як на передавальному, так і на приймаючому апараті. Для передачі фото між телефонами або з телефону на комп’ютер потрібно включити інфрачервоні порти, вибрати потрібний знімок і в меню використовувати пункт «Передати через ІЧ-порт». Передача здійснюється при прямому напрямку інфрачервоних датчиків один на одного на відстані 5-7 сантиметрів.
  6. Для передачі даних по Bluetooth так же потрібно його наявність на передавальному і приймаючому пристроях. Увімкніть функцію блютус, виберіть одну або декілька фотографій і відправте їх через Bluetooth. Приймаючий дані повинен виявити ваш телефон в мережі і дозволити прийом файлів. При використанні блютус видимий контакт пристроїв не потрібно. Повідомлення даних можливо на відстані до 200 метрів. Але наявність перешкод може значно скоротити цю відстань.
  7. Якщо у вашому телефоні підключений безлімітний інтернет, ви можете завантажити фотографії в свій блог , на сайт або на електронну пошту. А потім відкрити знімки через інтернет з комп’ютера і зберегти їх на жорсткий диск. Якщо у вас тарифіковані з’єднання в мобільному, то закачування фотографій з телефону може коштувати дорого. Заздалегідь уточніть свій тариф.

Зверніть увагу

Якщо ви передаєте фото через Bluetooth, встановіть пароль на підключення до вашого телефону, щоб інші люди не змогли зберегти ваші дані.
Корисні поради

Періодично зберігайте фотографії з телефону на комп’ютер, щоб звільняти місце в пам’яті.
Читайте также:

Цели 3G системы
GSM
Система коммутации
NETGEAR представила новое поколение продуктов Wi-Fi
Intel готовит "разогнанный" SSD 730 серии для требовательных приложений
Apple строит центр обработки данных
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий