Як на iPhone поставити програму | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як на iPhone поставити програму

IPhone — стільниковий телефон, з моменту появи першої моделі завоював серця споживачів. Крім унікального дизайну і високого функціоналу, він виділяється великою кількістю додатків, розроблених спеціально для нього.

Інструкція

  1. Встановіть програму, використовуючи ваш персональний комп’ютер. Цей спосіб зручний, якщо програма має великий розмір , а ви не хочете витрачати гроші за його скачування на телефон. Скачайте з офіційного сайту Apple програму Itunes і встановіть її на ваш комп’ютер.
  2. Підключіть ваш IPhone до комп’ютера, переконайтеся, що синхронізація пройшла успішно. Відкрийте в Itunes розділ Itunes Store, зареєструйтесь і авторизуйтесь в ньому.
  3. Виберіть зі списку платних і безкоштовних програм потрібне вам, після чого просто скачайте його або ж оплатіть і скачайте. На панелі Itunes знайдіть меню «Пристрої» і виберіть у ньому ваш IPhone. Встановіть додаток на нього, після чого дочекайтеся завершення синхронізації.
  4. Якщо ваш телефон був розлочили, тобто пройшов процедуру jailbreak, ви можете встановлювати програми з неофіційних джерел. Категорично не рекомендується робити jailbreak самостійно, так як ви можете пошкодити пристрій. Скачайте Itunes з офіційного сайту Apple, після чого зареєструйтесь і авторизуйтесь в ній.
  5. Підключіть ваш IPhone до комп’ютера, переконайтеся, що синхронізація пройшла успішно. Скачайте через Itunes яку безкоштовну гру, а також файловий менеджер iFunBox. Завантажте MobileInstallation саме під ту версію прошивки, яка встановлена на вашому телефоні.
  6. За допомогою файлового менеджера відкрийте папку / System / Library / PrivateFrameworks / MobileInstallation.framework і перейменуйте файл «MobileInstallation» в «MobileInstallation.bak». Після цього перенесіть туди скачаний файл MobileInstallation і встановіть для нього права 755.
  7. Перезавантажте IPhone. Після цього ви зможете встановлювати програми, викачані з неофіційних сайтів, точно так само, як з офіційних.Читайте также:

Биллинговая система
Беспроводная связь
Як згадати пароль в телефоні
Samsung начал сотрудничество с Deezer
Acer начала продажи 27-дюймового монитора с G-Sync
EGREM A1: игрок с Android
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий