Як дешево купити стільниковий телефон | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як дешево купити стільниковий телефон

Купити хороший мобільний телефон за невеликі гроші цілком реально, якщо прикласти деякі зусилля. Як знайти варіант, при якому співвідношення ціна-якість буде оптимальним, читайте в інструкції.

Інструкція

  1. Варіант перший — акції, розпродажі. Напередодні свят, особливо Нового року, магазини пропонують значні знижки. Однак слід пам’ятати, що магазин може спочатку підняти ціни, а потім влаштувати псевдораспродажу. Тому, бачачи червоні цінники з дисконтами, не піддавайтеся купівельному азарту, а порівняйте ціни з середніми по місту.
  2. Варіант другий — покупка товару був у вжитку. У магазинах, які торгують уживаними телефонами, ви можете придбати бажаний апарат на 20-30% дешевше. Інший шлях клопіткий, але більш вигідний — покупка товару з рук по оголошеннях, розміщених на спеціальних сайтах. Таких як http://www.avito.ru/ , http://slando.ru/list/ . Мінуси цього варіанту — по-перше, можливі приховані дефекти в товарі. По-друге, при купівлі по оголошеннях є ризик нарватися на шахрая. По-третє, нової річчю користуватися таки приємніше.
  3. Варіант третій. Якщо ваш об’єкт бажань — новинка, яка тільки з’явилася в Росії і коштує шалено дорого, є сенс дізнатися ціни на неї в міжнародних торговельних системах. Наприклад, на http://www.ebay.com/ або південнокорейської торговому майданчику http://english.gmarket.co.kr .
  4. Щоб розплатитися за товар, вам знадобиться пластикова карта Visa Classic або MasterCard. На корейському сайті нагоді перекладач від Google. Звертайте увагу на вартість доставки — іноді вона може перевищувати ціну мобільного телефону. Плюс цього варіанту — можливість стати власником рідкісної речі за невеликі гроші. Ризик нарватися на несумлінного продавця не дуже великий — звертайте увагу на відгуки покупців і рейтинги продавців. Мінуси: доведеться почекати (бандероль із замовленням може йти довго, до одного місяця), ваш апарат не буде русифікований, посилка може загубитися в дорозі. І без пластикової карти покупку зробити не вийде.
  5. Варіант четвертий. Якщо ви живете в великому місті, скористайтеся послугами сервісу Яндекс Маркет на сайті http://www.yandex.ru/ . За допомогою пошуку або по каталогу знайдіть бажану модель телефону. Нижче система видасть список магазинів вашого міста, де ви можете купити його. Відсортуйте пропозиції за ціною і виберіть найвигідніше. Зверніть увагу на вартість доставки і можливість самовивозу товару.
  6. У вашому регіоні немає вигідних пропозицій? Розгляньте можливість покупки апарату в інтернет-магазинах Москви — як правило, у них найнижчі ціни, і є доставка. Плюс такого способу покупки — можна знайти оптимальний варіант. Мінус — покупець повинен самостійно скласти чітке уявлення про товар і визначитися з моделлю. У цьому може допомогти похід в реальний магазин.Читайте также:

Обзор смартфона Nokia Asha 500
Android: Создание пользовательских приложений
Internet Explorer может быть переименован
В скором времени на рынке реализации может появится видеокарта GeForce GTX 960 Ti от NVIDIA
Samsung Galaxy А7 и Galaxy А5 – долгожданные новинки появились в продаже
Около половины водителей-новичков при движении ведут переписку в соцсетях
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий