Як безкоштовно створити гру на телефон | Новости современных технологий Systema-rus.com

Як безкоштовно створити гру на телефон

З збільшення кількості мобільних телефонів зростає і кількість додатків для них. Найчастіше це ігри. На жаль, безкоштовних ігор мало, а хороших ще менше. І як не дивно, частіше хороші ігри створюються не ігровий компанією, а одиночними розробниками.
Вам знадобиться

— Комп’ютер з ОС Windows;
— Доступ до інтернету

Інструкція

  1. Виберіть платформу, для якої буде ваша гра. Так як ринок мобільних операційних систем дуже різноманітний, і в кожної системи є свої особливості створення додатків. Найбільш популярними зараз є такі системи iOs, Android, Symbian OS і Windows Phone 7. Для початку краще всього підійде операційна система Windows Phone 7. У ній зручна середу розробки, яка підтримує різні технології типу XNA і Silverlight.
  2. Вивчіть мову програмування. Це головний етап при створенні будь- програми. І чим більше навички програмування, тим більше можливостей реалізації ідей. Одним із потужних і в той же час легких в освоєнні мов програмування є C #. Розроблений компанією Microsoft як альтернатива мови Java, ця мова має великі можливості.
  3. Придумайте свою ідею для гри. Запишіть на листку або в окремому документі все, що ви хочете реалізувати в своїй грі. Але враховуйте свої можливості. Не потрібно будувати плани, важкі в реалізації. Обмірковуйте всі пункти і виділяйте серед них ті, які ви не можете виконати на базі своїх знань . Для вирішення важких завдань зареєструйтесь на форумах для розробників. Там завжди можна задати питання більш досвідченим програмістам.
  4. Встановіть середовище розробки. Щоб створювати ігри для Windows Phone 7, вам знадобляться Visual Studio 2010 і Windows Phone Developer Tools. Обидва продукти — абсолютно безкоштовні
  5. Приступайте до розробки гри. Визначтеся з типом проекту, додатковими технологіями і класами. Відразу визначте тип управління гри. Можливо, це будуть прості натискання, які задіюють одну або обидві руки. А може, будуть задіяні різні датчики положення і камера. Обміркуйте ігрову логіку та її реалізацію.
  6. Займіться дизайном гри. Частина контенту програми такі як: текстури, картинки, шрифти і звуки можна знайти в інтернеті. Останнє можете намалювати самі або попросити когось іншого.
  7. Приступайте до тестування гри. Це останній етап розробки програми. Створіть тести для логіки програми та відстежуйте виникають помилки. Постарайтеся знизити їх кількість до мінімуму.
  8. Якщо гра готова — опублікуйте її. Викладіть її в вільний доступ або зареєструйтесь в магазині додатків і спробуйте на ній заробити. Не закидати своє дітище, а намагайтеся підтримувати його, покращуючи і вносячи щось нове.Читайте также:

Дополнительные функциональные элементы
Jabra speak 510 для проведення аудіоконференцій
Аддоны безопасности для браузеров
Звуковая плата, или многоканальный звукопровод
Dell показала самый тонкий планшет в мире
Samsung Galaxy S7 появится на рынке сбыта с тремя разными процессорами
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий