Вийшла WinRT-версія WinZip, вартість у Windows Store становить $ 8 | Новости современных технологий Systema-rus.com

Вийшла WinRT-версія WinZip, вартість у Windows Store становить $ 8

У магазині додатків Windows Store з’явився офіційний архіватор WinZip , оптимізований для роботи на пристроях із сенсорними екранами. Розробники стверджують, що новий інтерфейс WinZip дуже простий для використання. На жаль, WinRT-версія популярного архіватора поширюється не безкоштовно, причому вартість встановлена ​​на достатньо високій позначці в $ 8.

Підтримуються формати ZIP і ZIPX, додаток інтегрується в панель Windows 8 Charms, так що користувач може швидко поділитися архівами з іншими. Думається, програма може стати досить популярною на Windows-планшетах, з особливо на таких, як Surface на базі ARM, де немає можливості встановити звичний настільний архіватор.

Серед функцій можна відзначити підтримку високоякісного шифрування і паролювання архівів, можливість відправки великих файлів через e-mail допомогою вбудованої служби ZipSend і інтеграцію соціальної мережі Facebook. Незважаючи на те, що в магазині додатків Windows Store вже доступні декілька утиліт для архівації, WinZip, без сумніву, є першим значущим пропозицією в цій категорії. Очікується, що і співробітники RARLab представлять WinRT-версію архіватора WinRAR.
Читайте также:

Додаток YouTube повернулвся на iPad
Intel готує 22-нм SoC з технологією Tri-Gate для мобільних пристроїв
Експерти eScan про нову загрозу з «хмар»
Различные концепции сетевых подключений
Snowlinux 4
Оптимизация сетевой инфраструктуры ADC
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий