Valve вважає, що Steam Greenlight ще вимагає великої роботи | Новости современных технологий Systema-rus.com

Valve вважає, що Steam Greenlight ще вимагає великої роботи

Гейб Ньюелл (Gabe Newell), розмовляючи про первісних проблемах Steam Greenlight з фанатами з форуму 4chan, торкнувся питання того, як Valve може поліпшити систему. Зокрема, в бесіді було порушено формат фінансування, практикований в Kickstarter. Глава Valve зазначив, що поява можливості субсидування проекту гравцями — це відмінно, бо останні так чи інакше фінансують в кінченому підсумку гри — видавці лише відкладають отримання від них грошей, інвестуючи в проект.

«Вам би посидіти на засіданні видавця. Це досить похмуро. Так що від Kickstarter, я вважаю, отримає вигоду вся ігрова індустрія, а гравці отримають більше контролю над витрачанням коштів у проекті. Звичайно, будуть залишатися провальні проекти, але, принаймні, це будуть більш цікаві провали. Ви не будете отримувати одну й ту ж кляту гру знову і знову », — сказав він, критикуючи поточне положення справ в індустрії.

Говорячи про Greenlight, Гейб Ньюелл сказав, що розуміє поточні проблеми та необхідність проведення ще маси роботи в перспективі. Процес публікації гри в Steam поки малоефективний, і компанія шукає вирішення проблеми. За словами глави Valve, проект Greenlight замислювався як спосіб виведення найбільш цікавих спільноті проектів в Steam, а не всього підряд — ця система, як він зазначає, краще, ніж нічого, але все ще далека від ідеалу.

Подивимося, на що перетвориться Greenlight — в перспективі він може стати надзвичайно важливим для дрібних незалежних розробників, а також для появи нових свіжих і незвичайних ідей в ігровій індустрії.
Читайте также:

UTStarcom, Inc
Опубліковано ліцензійну угоду Apple-HTC
Samsung і Apple лідирують на ринку "розумних" пристроїв з мережевим підключенням
Експерти eScan про нову загрозу з «хмар»
Новый поисковик станет альтернативой Google из-за скандала с «прослушкой»
Компания «Яндекс» запускает новую поисковую систему «Остров»
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий