В патентах Samsung знайшли розумний годинник | Новости современных технологий Systema-rus.com

В патентах Samsung знайшли розумний годинник

1Репортери вишукали кілька патентів Самсунг, на яких, схематично показані «розумні» годинник. З цих документів можна отримати приблизне уявлення про зовнішній вигляд майбутнього апарату.

На 3-х патентах, зареєстрованих у березні-травні, представлені годинник з гнучким екраном і керуючими клавішами ОС Android в центрі. Згадки про марку GEAR (за деякими чутками, так компанія бажає називати власну надягають електроніку) в патентах немає. Як би то не було, якраз на таку модель не варто розраховувати. Самсунг, також як і Apple, часто патентує розробки, вряди можуть так і не втілитися в реальності.

Поголос про Galaxy Altius, «розумних» годиннику, здатних взяти на себе окремі функції смартфона, йде з лютого, коли в Мережу потрапили інтерфейс-скріншоти апарату. Дозвіл фотографій (500х500) дає можливість уявити, що квадратний екран пристрою буде укладати стільки ж пікселів.

На початку березня Самсунг зізналася, що веде розробку цього девайса. «Ми дуже енергійно працює над ним. Ми готуємо гаджети для майбутнього, а годинник — точно один з них», — сказали в прес-службі, що не повідомляючи дату релізу.
Читайте также:

Кто на сегодняшний день производит самые легкие ноутбуки в мире ?
Технология Flexpad внесла свой вклад в будущее
Какими будут компьютеры в будущем?
Проблемы с изменением шрифта по умолчанию в документе
Samsung начал сотрудничество с Deezer
HP готовит новые видеокарты Radeon
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий