У жовтні в продаж надійде платформа Intel Core i3 NUC | Новости современных технологий Systema-rus.com

У жовтні в продаж надійде платформа Intel Core i3 NUC

Компанія Intel завершила розробку специфікацій нової платформи Intel NUC (Next Unit of Computing, що можна перекласти як «комп’ютерний блок нового покоління»). Дана платформа надійде у продаж не окремою платою, а практично повністю укомплектованим комп’ютером в корпусі і з блоком живлення. Intel NUC можна назвати великою революцією в світі маленьких комп’ютерів.
Intel Core i3 NUC

Габарити корпусу цього комп’ютера складають всього 10×10 см, однак такі скромні розміри не заважають платформі бути досить продуктивною системою. На платі встановлений процесор Intel Core i3 сімейства Ivy Bridge, а це значить, що тут присутній інтегрований графічний адаптер HD 4000. Комп’ютер має в своєму розпорядженні також двома слотами для підключення планок оперативної пам’яті SO-DIMM, слот M-SATA для підключення SSD-накопичувача, три порти USB і інтерфейс mini-PCI для бездротових модулів.

Електронний гігант випустить дві версії платформи, одна отримає інтерфейс Thunderbolt, а друга буде обладнана мережевим роз’ємом Ethernet. Спочатку платформа Intel NUC призначалася для роботи в якості вбудовуваної системи для інтерактивних терміналів і інших подібних апаратів, однак під тиском громадськості Intel випустила її споживчу версію для рядових користувачів. Рекомендована вартість платформи складе до 400 доларів , однак OEM-партнери зможуть випускати її повністю комплектні версії за більш високою ціною. На світ з’явиться новий тип ультракомпактних, але продуктивних неттопів.
Читайте также:

Роботы научились взламывать капчу
Как первый раз заряжать ноутбук , чтобы аккумулятор прослужил долгое время?
Apple готовит собственную форму двухстороннего разъема USB
Google представила новый Chromebook Pixel
Сделать интернет более дешевым поможет обычный спутник
В мире появился первый процессор, созданный из воды
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий