У Японії продано 721 тис. копій Animal Crossing: New Leaf | Новости современных технологий Systema-rus.com

У Японії продано 721 тис. копій Animal Crossing: New Leaf

Жителі Японії придбали 721 тис. екземплярів Animal Crossing: New Leaf для Nintendo 3DS в перший тиждень після релізу.

У статистику не входять дані по проданим цифровим копіям, які доступні в магазині 3DS eShop. Згідно з попередньою інформацією, мова йде як мінімум про 80 ​​тис. примірниках. Проте ці дані можуть бути і більше. Реліз гри привів до різкого стрибка популярності Nintendo 3DS.

Згідно з даними зі свіжого номера журналу Famitsu, між 5 і 11 листопада 2012 року було продано 168 тис. одиниць кишенькової консолі. У порівнянні з попереднім тижнем, показники підскочили в два рази.

Дивно, але платформі трохи не дістає кількісних показників до того, щоб перевищити результати PlayStation 3. На даний момент розрив між Nintendo 3DS і домашньої консоллю від Sony становить 470 тис. примірників.

Західним шанувальникам Animal Crossing ще довго доведеться чекати релізу New Leaf. У Європі прем’єра проекту відбудеться в першій половині 2013 року.
Читайте также:

Фінал Battle.net World Championship
Нові подробиці Skyrim: Dragonborn
На частку Wii U Premium довелося 60% стартових продажів консолі
Геймпад Thrustmaster GPX LightBack Ferrari F1 Edition створений для гоночних ігор
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. Ну это отставание мне кажется быстро будет сокращаться и Nintendo 3DS в скором времени обгонит Sony, причем с легкостью. Я бы тоже купил если честно, хочется поиграть. Как будет возможность, обязательно куплю

Оставить комментарий