У Мережу «витекли» нові подробиці Windows Phone 7.8 | Новости современных технологий Systema-rus.com

У Мережу «витекли» нові подробиці Windows Phone 7.8

У Мережу витік презентаційний слайд (імовірно, від Nokia ), в якому розкривається ряд подробиць мобільної ОС Windows Phone 7.8. Раніше ми з упевненістю могли сказати лише про те, що в операційній системі з’явиться можливість кастомізації іконок на робочому столі, тепер же нам відомо набагато більше.

Перше, що варто згадати — це те, що в мобільний браузер Internet Explorer буде доданий ряд оновлень безпеки. На жаль, саме додаток до наступної версії оновлено не буде, так що нам все ще доведеться користуватися дев’ятою версією браузера.

Будуть додані нові колірні схеми. Таким чином, користувачі смартфонів на базі Windows Phone 7.8 тепер зможуть вибрати один з 20 кольорів. З’явиться можливість редагування MP3-файлів і створення з них рингтонів — функцію не можна назвати незначною, враховуючи, що доводилося проробляти користувачам раніше для того, щоб поставити на дзвінок свою улюблену мелодію.

Ще однією цікавою функцією, появи якої ніхто не очікував, стане можливість налаштування блокувального екрану. Користувачі зможуть встановлювати змінні шпалери, які будуть завантажуватися з таких сайтів, як Bing, CNN та інші. Крім усього іншого, Nokia має оновити ряд своїх власних додатків, серед яких присутній Contact Transfer, а також додати можливість передачі файлів за допомогою Bluetooth. Виходу оновлення мобільної ОС, як повідомлялося до цього, не варто чекати раніше початку наступного року.
Читайте также:

Barnes & Noble випустила додаток Nook для пристроїв на Windows 8
20 "мультимедійний ПК-моноблок MSI Wind Top AE2031 на Windows 8
Додаток YouTube повернулвся на iPad
Експерти eScan про нову загрозу з «хмар»
Оптимизация сетевой инфраструктуры ADC
Как выбрать программу восстановления данных ?
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий