Чіпи Intel Xeon і Xeon Phi стануть основою одного з найефективніших ЦОД | Новости современных технологий Systema-rus.com

Чіпи Intel Xeon і Xeon Phi стануть основою одного з найефективніших ЦОД

Корпорація Intel офіційно оголосила про співпрацю з HP з метою створення для лабораторії National Renewable Energy Laboratory (NREL) Міністерства енергетики США суперкомп’ютерної системи для наукових досліджень, включаючи розробку енергоефективних технологій та пошук поновлюваних джерел енергії. Передбачається, що новий високопродуктивний центр обробки даних (ЦОД) стане одним з найефективніших проектів подібного роду.

На повну потужність дана система вийде влітку 2013 року, а задіяно в ній буде порядку 3200 процесорів Intel Xeon, включаючи існуючі чіпи Intel Xeon E5-2670, майбутні 22-нм процесори на базі архітектури Ivy Bridge і приблизно 600 нових співпроцесорів Intel Xeon Phi . Загальна пікова продуктивність системи перевищить 1 петафлоп (що дорівнює одній тисячі трильйонів операцій з плаваючою крапкою в секунду).

Повідомляється, що цей ЦОД стане найбільшим суперкомп’ютером, який буде використовуватися виключно для завдань у сфері підвищення енергоефективності та пошуку поновлюваних джерел енергії. У свою чергу, енергоефективні характеристики процесорів Intel Xeon і співпроцесорів Xeon Phi в поєднанні з новою системою водяного охолодження HP та інноваційної конструкцією ЦОД дозволять створити систему з ефективністю використання енергії (PUE) на рівні 1,06 або вище.
Читайте также:

Обзор GSM
У жовтні в продаж надійде платформа Intel Core i3 NUC
Прямая активация версии 8.1
EGREM A1: игрок с Android
Huawei MediaPad M1: красочный и компактный телефон
Энергия из воздуха или новые возможности чехла для iPhone 6
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий