Spotify оновлюється з функціями Discover, Collection і Follow | Новости современных технологий Systema-rus.com

Spotify оновлюється з функціями Discover, Collection і Follow

Непоганий подарунок своїм численним шанувальникам підніс музичний сервіс Spotify, який спеціалізується на легальному потоковому відтворенні композицій від багатьох відомих світових лейблів і незалежних виконавців. Офіційно заявлено про досить значному оновленні функціональності даного ресурсу і впровадженні декількох досить цікавих і корисних опцій. Скажімо, в програвач (включаючи веб-версію, що знаходиться поки в стадії бета-тестування) додана нова закладка Discover, що допомагає шукати нову музику і виконавців за допомогою рекомендацій.

При цьому коротко описуються причини, з яких була обрана / рекомендована та чи інша композиція або музикант, що дозволяє користувачеві краще орієнтуватися в безмежному океані музики. Крім того, ви можете додавати вподобані матеріали в свою колекцію допомогою ще однієї нової опції Collection, а в самі рекомендації крім власне музикантів і їхніх альбомів входять і відомості про концерти в регіоні вашого проживання. Таким чином, Collection є своєрідним сховищем для всіх виконавців і альбомів, які ви хочете слухати на постійній основі.

Нарешті, ще одним цікавим нововведенням у функціональності Spotify є опція Follow з рядом соціально-мережних можливостей. Наприклад, як зазначають її розробники, дана функція може з’єднувати вас не тільки з вашими нинішніми друзями, але і з музикантами і відомими людьми. Скажімо, «зафолловів» Барака Обаму, можна дізнатися, що слухає новий старий президент США, відзначаючи перемогу на виборах, причому, дана опція реалізується навіть в мобільних додатках. Додамо, що вищеназвані нововведення поки що представлені в тестовій бета-версії, а в повну силу вони запрацюють лише в наступному році.
Читайте также:

Digitimes: 7 "планшети значно потіснять 10" моделі на Android
Различные концепции сетевых подключений
Виртуальные приватные сети
Google тестирует сервис для защиты правозащитных сайтов от кибератак
Как быстро реанимировать ноутбук с операционной системой Виндовс?
Повышаем производительность своего ПК
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий