Що краще вибрати, нетбук або планшет? | Новости современных технологий Systema-rus.com

Що краще вибрати, нетбук або планшет?

Останнім часом все частіше з’являються нові мобільні гаджети. Їх різноманітність настільки велика, що дуже складно відразу визначити, який з них підходить особисто вам. Особливо важко зробити вибір тоді, коли вам необхідно пристрій для повноцінної роботи в мережі інтернет, з яким можна подорожувати.

Звичайно, можна було б обійтися мобільним телефоном, але ці пристрої, при всіх своїх перевагах не можуть зрівнятися з повноцінними комп’ютерами при роботі в інтернеті. А так як пристрій повинен бути мобільним, ноутбук тут теж не підійде.

Виходячи з перерахованих вище критеріїв, вибір звужується до двох категорій пристроїв: нетбуки і планшети. Що ж вибрати? Давайте розглянемо основні переваги і недоліки нетбука і планшета, це допоможе нам розібратися. Всі дані девайси завжди можна порівняти за параметрами і ціною на товарному агрегаторі Aport.ru.

Основні переваги планшета полягають у тому, що він компактний, простий у використанні, в ньому використовується дуже популярна на сьогоднішній день ОС Android, хоча зустрічаються планшети під управлінням iOS і Windows.

До недоліків планшета можна віднести те, що його великий сенсорний екран можна подряпати (випадково або при недбалому поводженні з ним). Крім того, ціна таких пристроїв досить висока. Звичайно, можна придбати моделі, ціна яких буде нижче вартості найпростіших нетбуків, проте і працювати з ними буде некомфортно. За якість і зручність потрібно платити відповідно! Ще одним мінусом є і те, що всі планшети (не рахуючи iPad) схожі один на одного. Важко підібрати щось ексклюзивне (за зовнішнім виглядом) і в той же час недороге.

Якщо говорити про достоїнства нетбука, то сюди можна також віднести компактність і зручність користування, так як це майже ті ж ноутбуки, тільки трохи менше розмірами. Ще один плюс це повноцінна операційна система Windows. При бажанні на нетбук можна встановити один з дистрибутивів Linux, якщо ви шанувальник вільного ПЗ. Крім того, зараз зустрічаються нетбуки під керуванням Android OS.

Говорячи про мінуси нетбуків, потрібно зауважити, що вони не виглядають вже так сучасно як планшети і у них немає сенсорних екранів. Більше недоліків у нетбуків практично немає. А якщо врахувати, що екран нетбука більш захищений від випадкових подряпин і додати до цього невисоку вартість цього пристрою при високій функціональності, можна сміливо стверджувати що нетбук істотно виграє у планшета.

Звичайно, про смаки не сперечаються. І у планшетів є багато шанувальників. Ці пристрої не можна назвати повною нісенітницею або просто іграшкою. Досить згадати все той же горезвісний iPad, який перевернув уявлення людей про портативних комп’ютерах. Все ж по функціональності і зручності користування нетбуки поки попереду. Хоча, вибір завжди залишається за покупцем!
Читайте также:

Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц
Лаборатория Касперского: Cyber ​​Security 2014
Тест камеры автомобиля DOD LS460W
У Boston Dynamics появился новый робот
Тест Asus Zenbook UX305: наиболее серьезный конкурент для MacBook
Еще о раз о главном: возможна ли жизнь после смерти?
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий