Сайт дня: AnyBlood — для любителів рятувати життя | Новости современных технологий Systema-rus.com

Сайт дня: AnyBlood — для любителів рятувати життя

Сьогодні сайтом дня оголошується проект AnyBlood , який буквально перевернув моє уявлення про добрі справи через інтернет. Це новий погляд на онлайн-благодійність. (Хоча Капітан Очевидність давно підказував, що так і треба, але хто його слухає …)

Почнемо з того, що з усіх сайтів, хоч якось пов’язаних з благодійністю, AnyBlood — єдиний не містить того вульгарного жаху, за який багато людей і ненавидять благодійність. Сайт AnyBlood присвячений проблемі збору донорської крові для усіляких постраждалих, але на ньому немає ні благання про допомогу, ні наївних спроб натиснути на жалість, ні принизливою реклами жертв. Про жертв там взагалі нічого немає. Ну подумайте, навіщо жертвам сайт, коли вони лежать у реанімації?

Сайт AnyBlood створений для тих рішучих, щедрих, гідних і міцно здорових людей, яким подобається сама ідея врятувати чиєсь життя просто вчасно здавши кров для переливання. Проблема таких людей у тому, що зазвичай вони досить успішні в житті, і їм є чим зайнятися замість того, щоб обдзвонювати лікарні у пошуках жертв, які потребують їхньої допомоги. Тут їм на допомогу приходять передові технології. Зараз на AnyBlood збирається база таких потенційних героїв. (До речі, так, сайт зберігає особисті дані користувачів, так що не героям можна не турбуватися).

Коли база набереться, сайт має наміру брати запити на донорську кров і оповіщати потенційних донорів, що мають відповідну групу крові і проживають у відповідному місті. Ну, хіба мало, перебуваєш недалеко, здоровий, є хвилинка з’їздити, врятувати життя, чому б ні? Ніхто не змушує, можна зареєструватися і ігнорувати всі оповіщення, але така свобода вибору тільки стимулює героїзм.

Проект ризикує перетворитися в зручний і корисний соціальний інструмент, коли набере достатню кількість учасників. Зараз на сайті не приймають заявок на пошук донора, але обіцяють розпочати з часом. Поки на AnyBlood можна, наприклад, подивитися статистику по групам крові користувачів. Досить пізнавально:


Статистика груп крові за версією сайту AnyBlood

Мені здається, героям-донорам буде приємно дізнатися, що про їх зручність хоч хтось дбає. І що хоч хтось вірить в існування людей, готових рятувати життя без занудного вмовляння і принизливого ниття. Адже героям дуже часто не вистачає уваги, хоча вони його заслуговують куди більше, ніж жертви. Зрештою, жертвою може стати кожен, а ось героєм — тільки деякі. Просто, комусь по приколу зістрибнути з парашутом, комусь — спровокувати політичний скандал, а комусь — врятувати життя незнайомій людині. І всім їм потрібні зручні і адекватні сайти.
Читайте также:

Google назвав переможців конкурсу на кращий Дадл
Google Android 5.0: мы попробовали леденец
Инновационный процессор CoolChip
Freecom показала мощный и прочный SSD USB
MSI предлагает Cashback для графических плат
Новая версия Apple TV будет иметь право голоса на пульте
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий