Sapphire Radeon HD 7870 GHz Edition з потужним кулером Dual-X | Новости современных технологий Systema-rus.com

Sapphire Radeon HD 7870 GHz Edition з потужним кулером Dual-X

Серед відеокарт від компанії Sapphire Technology Limited з’явилася нова альтернативна по виконанню версія графічного адаптера AMD Radeon HD 7870 GHz Edition на базі створеного по 28-нм технології чіпа Pitcairn з 1280 потоковими процесорами і архітектурою Graphics Core Next (GCN).

«Свіжа» модель примітна в першу чергу тим, що обладнана потужним двухслотовим кулером Dual-X, який зверху прикритий пластиковим кожухом і складається з масивного алюмінієвого радіатора, декількох мідних теплових трубок, а також пари великих вентиляторів з низьким рівнем шуму.

Прискорювач виготовлений на синій друкованій платі під шину PCI Express 3.0 x16 і укомплектований двома гігабайтами пам’яті GDDR5 з 256-бітовим інтерфейсом. Частотна формула має вигляд 1000/4800 МГц (ядро / пам ‘ять). Для організації додаткового живлення передбачено два 6-конатктних роз’єму. На задній панелі розташовані виходи HDMI і DisplayPort, а також дует портів DVI.

Відеокарта сумісна з DirectX 11.1 і наділена покращеним інтегрованим відеопроцесором Unified Video Decoder (UVD) з підтримкою H.264/AVCHD, VC-1/WMV profile D, MPEG-2, Multi-View Codec (MVC) і MPEG-4/DivX, движком Video Codec Engine (VCE), а також технологіями AMD Steady Video 2.0, AMD Eyefinity 2.0 Technology, AMD PowerTune Technology і AMD ZeroCore Power Technology.

Вже відомо, що на ринку США за даний продукт проситимуть $ 230.
Читайте также:

Недорогий смартфон Nokia Lumia 505 виходить в Мексиці
Prwd - Программа урезания оболочки
Check Point обнаружили критическую уязвимость на Wikipedia.org и других страниц "Wiki"
Panasonic представил Full HD проектор с светоотдача 16000 люмен
Miito станет новой версией привычного чайника
Lenovo LaVie Z: легче, чем MacBook
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий