Samsung Galaxy Note II в три рази випереджає попередника за швидкістю продажів | Новости современных технологий Systema-rus.com

Samsung Galaxy Note II в три рази випереджає попередника за швидкістю продажів

Гібрид смартфона і планшета Samsung Galaxy Note II не поступається за популярністю своєму попереднику, незважаючи на те, що відрізняється від нього величиною екрану. Вже зараз не викликає сумнівів, що новому пристрою цілком під силу стати наступним рекордсменом з продажів.

Реалізація попередньої моделі Galaxy Note, як відомо, вже перевищила 10 млн штук. Однак у Galaxy Note II, судячи з усього, є всі шанси перевершити досягнення попередника. Через всього лише місяць з невеликим після появи пристрою на ринку компанія Samsung оголосила про проходження ним тримільйонного кордону продажів. Це означає, що по швидкості реалізації нова модель в три рази випереджає попередню.

Крім розмірів екрану (5,55 «проти 5,3» у Galaxy Note), Galaxy Note II відрізняється від попередника цілим рядом поліпшень, про яких детально розказано в огляді нашого ресурсу. Якщо коротко, специфікації Galaxy Note II включають 5,55 «мультисенсорний екран Super AMOLED, чотирьохядерний 1,6-ГГц процесор Exynos 4412 з графікою Mali 400 MP4, а також 2 Гбайт оперативної пам’яті і 16/32/64 Гбайт флеш-пам’яті плюс слот для карт пам’яті microSD і цифрове перо S Pen для введення даних.
Читайте также:

Выбросы от мобильного радио
Виртуальная реальность Mobile от Carl Zeiss
Lenovo Yoga Tablet 2: лучшая производительность
ICloud для всех: офис Web Apple, теперь можно попробовать без Mac
Будущие iPhone могут избавится от пластиковых вставок в конструкции
Инновационная версия гибридной ветро-солнечной энергоустановки
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий