«Розумні» годинник Casio G-Shock GB6900AA з підтримкою iPhone | Новости современных технологий Systema-rus.com

«Розумні» годинник Casio G-Shock GB6900AA з підтримкою iPhone

Американський підрозділ Casio офіційно представило годинник G-Shock GB6900AA, про анонс яких на японському ринку ми писали у вересні. Основною особливістю гаджета (крім захисту від ударів і попадання всередину води при зануренні на 200 метрів) є підтримка бездротової технології Bluetooth, завдяки чому є можливість взаємодії зі смартфоном Apple, включаючи iPhone 4S і більш свіжі моделі. Таким чином, годинник Casio цілком підходять до ролі пристрою-компаньйона.

Функціональність G-Shock GB6900AA у взаємодії з iPhone включає в себе можливість синхронізації часу, отримання повідомлень про дзвінки та електронні листи, а також допомогу у виявленні запропавшего кудись смартфона. Крім того, завдяки спеціальному протоколу Bluetooth з низьким енергоспоживанням (Bluetooth Low Energy) заряду батареї наручних годинників, як очікується, має вистачити десь на пару років при використанні бездротового підключення протягом 12 годин в день.

При цьому «розумні» годинник Casio володіють підтримкою світового часу (35 часових зон), LED і п’ятьма сигналами оповіщення (гудок і вібрація), а також секундоміром з сотими частками. Придбати новинку можна за ціною $ 180 в чотирьох колірних варіантах — чорний (GB6900AA-1), сіро-блакитний (GB6900AA-2), коричневий (GB6900AA-5) і білий (GB6900AA-7). Відмінний подарунок на Новий Рік та Різдво, не знаходите?
Читайте также:

Дополнительные функциональные элементы
NEC готує систему відеоспостереження, яка може допомогти роздрібним торговцям
Canon на выставке Photokina
AMD и Nvidia предлагают мощную графику с 8 ГБ памяти
Первый случай 3D пиратства направился в суд
Apple уже работает над своим собственным электрическим автомобилем
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий