Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц | Новости современных технологий Systema-rus.com

Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц

Використання рідкого азоту в якості охолодження процесора, відеокарти або оперативної пам’яті стало вже буденним явищем для оверклокерів. Дана технологія охолодження в принципі доступна кожному любителю розгону. Варто лише трохи підтягнути теорію, придбати судину Дьюара, виготовити самостійно або купити готовий мідний стакан і знайти в своєму місті компанію, яка продає рідкий азот. Після всього цього, якщо звичайно нічого не згорить, можна вважати себе екстремальним оверклокером. Але, для тих, хто давно вже пройшов цей «азотний» етап, є ще один рубіж — рідкий гелій. До слова, температура кипіння рідкого гелію дорівнює — 268,93 градусів за шкалою Цельсія, а рідкого азоту «всього» — 196 градусів Цельсія. Саме такий «розгін» по температурі і привертає маститих оверклокерів.

На цей раз використати переваги рідкого гелію наважився відомий ентузіаст NickShih і за сумісництвом співробітник компанії ASRock. А розганяти він вирішив процесор Core i7-3770K. Цілком логічно, що для підкорення чергового рекорду він використовував материнську плату виробництва ASRock — Z77 OC Formula.
Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц

У складі тестового стенда використовувався процесор Core i7-3770K, оперативна пам’ять G.Skill, блок живлення Antec (1300 Вт) і графічний адаптер Radeon HD 4350. Товариш NickShih відключено три обчислювальних ядра, виставив множник в значення 63x, підняв напругу до 1,92 В і поступово довів базову частоту тактового генератора (BCLK) до 113,28 МГц. У підсумку оверклокер зареєстрував новий світовий рекорд по розгону процесорів з архітектурою Ivy Bridge — 7136,4 МГц .
Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц

Автор рекорду значно випередив своїх конкурентів, що використовують рідкий азот.
Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц

Вітаємо ентузіаста NickShih з рекордним досягненням і з тим, що така висока частота була отримана на платі, в розробці якої він брав участь.
Читайте также:

Кто на сегодняшний день производит самые легкие ноутбуки в мире ?
Новая серия камер в автомобиле Mio MiVue
Необычный эксперимент: сайт, который будет уничтожен, когда его увидит Google
Facebook уже использует карты от Nokia
Киборги, распознающие рак и взрывчатку
Panasonic создала «умное» зеркало для сложного макияжа
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий