Playstation 2 остаточно знята з виробництва | Новости современных технологий Systema-rus.com

Playstation 2 остаточно знята з виробництва

Настав день, фактично знаменує кінець цілої епохи. Тиждень тому Sony Playstation 2 припинили виробляти на заводах Японії, а тепер же зупинилися складальні конвеєри консолі у всьому світі. Випуск PS2 офіційно завершено. Чого ж вона зуміла домогтися за більш ніж дванадцять років звий життя?

Sony Playstation 2 стала найпопулярнішою і найбільш продаваною консоллю. Вона була практично королевою 2000-х. 150 мільйонів людей стали володарями цього чудового пристрою, чим не може похвалитися навіть продукція Nintendo. Бібліотека ігор для PS2 налічує більше 10 тисяч проектів. Багато хто з ексклюзивів по праву вважаються видатними екземплярами віртуальних розваг, заради яких консоль купували. На період з 2000 по 2011 рік було продано понад 1,5 мільярда ігор.

Приставка Sony була не тільки популярною, але і багато в чому революційною. Саме завдяки їй стали розвиватися онлайнові сервіси і мережеві ігри на консолях. Вона внесла величезний внесок у популяризацію формату DVD.

Якщо у вас є бажання долучитися до класики відеоігор, то краще зробити це зараз, поки в магазинах залишилися останні партії йде в історію PlayStation 2.
Читайте также:

Рация
GSM сталкиваются с проблемами
Радио выбросы
Эволюция систем мобильной телефонной связи
Dropbox завершает 350 млн долларов инвестиций
Seagate 7: самый тонкий внешний привод в мире
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий