Нова версія GIGABYTE GeForce GTX 660 Ti з 3 Гбайт відеопам’яті | Новости современных технологий Systema-rus.com

Нова версія GIGABYTE GeForce GTX 660 Ti з 3 Гбайт відеопам’яті

На офіційному сайті компанії GIGABYTE Technology з’явився опис відеокарти GV-N66TWF3-3GD, яка є ще однією оригінальною по виконанню версією графічного адаптера NVIDIA GeForce GTX 660 Ti, яка має збільшений до 3072 Мбайт об’єм пам’яті GDDR5 з 192-бітовим інтерфейсом. Нагадаємо, що раніше даний виробник вже встиг випустити фабрично розігнану модель

Як і попередниця, новинка виготовлена ​​на синій друкованій платі під шину PCI Express 3.0 x16 з подвоєним вмістом міді в шарах живлення і заземлення, а також із застосуванням високоякісних і надійних компонентів згідно концепції GIGABYTE Ultra Durable VGA. За відведення зайвого тепла відповідає фірмовий трехвентіляторний кулер WindForce 3X з мідними тепловими трубками і технологією Triangle Cool.

В основу прискорювача ліг створений за 28-нм техпроцесу чіп GK104 з 1344 ядрами CUDA на архітектурі Kepler. Базова частота графічного ядра дорівнює 915 МГц і силами технології NVIDIA GPU Boost може динамічно підвищуватися до 980 МГц. У свою чергу мікросхеми пам’яті «трудяться» на частоті 6008 МГц.

У продукті реалізована сумісність з DirectX 11 і OpenGL 4.3, а також підтримка таких технологій NVIDIA, як FXAA, TXAA, Adaptive VSync, 3D Vision, 3D Vision Surround, CUDA, PhysX і SLI. Для виведення зображення передбачені два роз’єми DVI, вихід DisplayPort і позолочений порт HDMI.

Очікується, що в Європі ціна на GV-N66TWF3-3GD складе порядку 300 євро.
Читайте также:

Клавиатура SVEN Comfort 4200 - для активного набору тексту
Что лучше, свой ЦОД или облако?
Как выбрать dvd-rw привод ?
Как подключить монитор к тв тюнеру ?
Как выбрать фото принтер ?
Что делать если ноутбук не хочет включатся, как его можно спасти ?
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. Рыбаков Максим

    Вот же, дошли технологии. Раньше у компов вообще размер системной памяти килобайтами измерялся. А тут у видеокарты — аж три гига!!! Мне в мои 44 года даже осознать такой объем памяти непросто…

Оставить комментарий