Нові подробиці Skyrim: Dragonborn | Новости современных технологий Systema-rus.com

Нові подробиці Skyrim: Dragonborn

Bethesda поділилася новими подробицями доповнення Dragonborn для RPG The Elder Scrolls 5: Skyrim. Фахівці розповіли про сеттінге, нових здібностях протагоніста і обмундируванні.

Виявилося, що крім темних ельфів, на острові Солстхейм все так же проживає місцеве плем’я скаалов, що складається з Норд. Завдяки доповненню геймери побувають у світі одного з князів даедра. Судячи з відомої раніше інформації, ним стане Хермеус Мора, повелитель таємних знань.

Гравці також зможуть вивчити нові Крики і заклинання. Наприклад, вивчення здатності Dragon Aspect дозволить збільшити силу героя і потужність інших Криків. Страшно уявити, яку м’ясорубку можна влаштувати за допомогою «аспекту дракона». Dragonborn також додасть в рольову гру нові види броні і зброї. Фанати Morrowind напевно змахнути ностальгічну сльозу, почувши про хітині, сталгріме і кістяне обмундируванні.

Реліз Dragonborn відбудеться 4 грудня 2012 року на Xbox 360. Доповнення буде коштувати $ 20 (1600 MSP).
Читайте также:

Фінал Battle.net World Championship
У Японії продано 721 тис. копій Animal Crossing: New Leaf
На частку Wii U Premium довелося 60% стартових продажів консолі
Геймпад Thrustmaster GPX LightBack Ferrari F1 Edition створений для гоночних ігор
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. Матвеев Михаил

    Обожаю играть в Skyrim. Со своими одногруппниками даже устраиваем чемпионаты по этой игре, правда, стоит признаться, что старая версия игры уже поднадоела. Меньше месяца осталось до релиза, так что ждем с нетерпением.

Оставить комментарий