Нові набори для розробників PS4 | Новости современных технологий Systema-rus.com

Нові набори для розробників PS4

Анонімні джерела говорять, що розробники по всьому світу стали отримувати нові версії дев-китів Playstation 4, яка розробляється під кодовим ім’ям Orbis. Зараз приставка нагадує скоріше PC з дещо нестандартною архітектурою.

Повідомляється, що всього буде чотири версії дев-китів. Нинішня ревізія вже друга, в той час як минула являла собою мало не просто відеокарту. Третя ітерація запланована на січень та буде вже близька до кінцевого продукту. Фінальний варіант ж розробники повинні отримати наступного літа.

В даний момент в основі Orbis функціонує плата AMD A10, яка поєднує в собі і центральний процесор, і відеокарту. Інсайдери заявляють, що ця версія А10 — «похідне» від аналогічного устаткування для PC. Фінальної метою розробників є створення такої системи, яка без проблем змогла б видавати картинку в дозволі 1080р зі стабільними 60 fps і активним 3D-режимом. «Машина повинна бути досить потужною для задоволення потреб нинішнього і майбутнього ринку ігор». Дев-кит містить 8 або 16 Гбайт оперативної пам’яті, але користувачі отримають в своє розпорядження менший обсяг RAM.

За повідомленнями джерел, Orbis буде забезпечена Blu-Ray приводом і, ймовірно, жорстким диском на 256 Гбайт. Звичні Wi-Fi, Ethernet і HDMI додаються. З точки зору входів / виходів відмінностей з PS3 не помічено. А ось користувальницький інтерфейс піддався змінам. Наприклад, неможливо буде шляхом натискання центральної клавіші посеред ігрового процесу почати «бродити» по системі. Купивши в процесі гри DLC в PS Store, користувач відразу повертається назад.

Виробництвом займаються японські заводи. Офіційний анонс Playstation 4 повинен відбутися перед наступною E3.
Читайте также:

Як вручну налаштувати інтернет на телефоні
Как купить компьютер для игр ?
Samsung выпустит максимально дешевый планшет
Beacon - персональная облачная система от Lenovo
Разработка бионического протеза, который может чувствовать прикосновения
У Apple появилась новая лаборатория для разработки дисплейной технологии
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий