MediaTek з гордістю повідомила, що в планшеті LePad A2107 використовується її платформа | Новости современных технологий Systema-rus.com

MediaTek з гордістю повідомила, що в планшеті LePad A2107 використовується її платформа

Тайванська компанія MediaTek 13 серпня повідомив, що Lenovo використовує її чіпи в представленому влітку планшеті початкового рівня, розрахованому на світовий ринок. Lenovo LePad A2107 використовує платформу MediaTek, що складається з двох систем на чіпі з кодовими іменами MT6575 і MT6620, і підтримує роботу із двома SIM-картами 3G/HSPA.

MediaTek MT6575 включає одноядерний процесор ARM Cortex A9, графіку PowerVR Series5 SGX від Imagination Technologies, модуль 3G/HSPA, вбудовану підтримку 3D-екранів і мультимедійні можливості платформи leveraging MediaTek. Другий чіп, MT6620, забезпечує підтримку Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0 + HS, GPS і передавач / приймач FM.

За оцінками аналітиків компанії Gartner, планшетний ринок зросте з 119 млн проданих апаратів в поточному році до 494 млн у 2016 році — користувачі все частіше використовують цей вид електроніки в якості допоміжного пристрою. MediaTek також поставляє MT6575 і MT6620 цілого ряду інших своїх партнерів для створення планшетів і смартфонів .
Читайте также:

Аналоговые системы сотовой связи
Как правильно выбрать небольшой ноутбук
Canon PowerShot G7 X - подрастающее поколение
Американцы станут создателями «коридора» для бабочек
Тест Lenovo Yoga Tablet 2: 10-дюймовые полные окна
Новая информация о смартфоне LG Nexus 5
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. Давно пользуюсь ноутбуком от Lenovo. Производительность у него высокая, но есть один минус — от батареи он работает очень недолго. Надеюсь, что такого же не будет с новым планшетом, потому что его уже труднее постоянно заряжать, чем ноутбук.

Оставить комментарий