LG: ми займаємося телефонами, а не війною | Новости современных технологий Systema-rus.com

LG: ми займаємося телефонами, а не війною

На цьому тижні увага читачів Wall Street Journal і New York Times привернуло з’явилося на сторінках ресурсів рекламне оголошення компанії LG, присвячене смартфону Optimus G. Цей смартфон зараз доступний для абонентів AT & T і Sprint. Його також можна придбати в США без укладення контракту.

Оголошення вийшло під заголовком «Ми випускаємо телефони, а не займаємося війною». Чи то мова йде про протиставлення миролюбної політики LG войовничому поведінки Apple і Samsung на полях патентних битв, чи то про основні пріоритети південнокорейської компанії — читачеві доведеться судити самому.

«Справжні інновації з’являються завдяки співпраці», — стверджує LG. Саме тому нею був обраний курс на співпрацю з кращими компаніями галузі, без кооперації з якими смартфон Optimus G навряд чи був би створений. Завдяки співпраці з провідними мобільними компаніями компанії вдалося просунутися на нові території, був створений стандарт 4G LTE, і в даний час LG є володарем багатьох основоположних для індустрії патентів, що стосуються технології LTE. Партнерство з Qualcomm дозволило оснастити смартфон чіпом Snapdragon S4 Pro.

Зауважимо, що увагу багатьох користувачів привернув «гуглофон» Nexus 4, заснований на Optimus G. «Злі язики» стверджують, що своєю демократичною ціною в інтернет-магазині Google Play Store смартфон в чому зобов’язаний підтримці софтверного гіганта, який прагне підняти престиж бренду Nexus.
Читайте также:

Як додати мову в телефон
Рідкий гелій, помножений на талант: Core i7-3770K розігнаний до 7136 МГц
Samsung Galaxy Note II в три рази випереджає попередника за швидкістю продажів
Запуск Samsung Galaxy S IV може бути затриманий через проблеми з випуском AMOLED-екранів
5-дюймовий HTC M7 може стати першим смартфоном з NVIDIA Tegra 4
LG Optimus f5
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. Бобров

    Может в чем то LG и правы. Вместо того, чтобы заниматься судами, выяснять чья правда, чей патент, лучше бы работали надо своей продукцией, а то одни 5 iPhone сырой выпускаю, вторые производство дисплеев наладить не могут..

Оставить комментарий