Колишній співробітник Valve розповів про «залізних» експерименти компанії | Новости современных технологий Systema-rus.com

Колишній співробітник Valve розповів про «залізних» експерименти компанії

Компанія Valve деякий час проводить експерименти з «залізом». Нещодавно в Мережі з’явилися дані про те, яким може бути новий апаратний продукт студії. Цю інформацію у своєму блозі видав економіст Яніс Фаруфакіс (Yanis Varoufakis). Він розповів про роботу зі студією і її експериментами в області заліза. Переклад його записи був опублікований на форумі NeoGAF.

Фаруфакіс стверджує, що свого часу Гейб Ньюелл (Gabe Newell) попросив його придумати «єдину валюту» для всіх форматів і країн. Фахівець не уточнив, чи йде мова про систему, схожою з Microsoft Points чи ні. Його знання використовувалися для того, щоб усунути економічні проблеми, які з’явилися серед користувачів Steam. За словами економіста, продаж внутрішньоігрових речей геймерами в проектах і на eBay була частиною плану Ньюелла по створенню єдиної валюти.

«На іграх від Valve заробляють гроші близько мільйона людей, а не тільки 400 співробітників студії. Наприклад, в одному тільки Китаї близько 200 тис. геймерів отримують від $ 40 до $ 80 тис. на рік від подібної комерційної діяльності. При цьому вони взагалі можуть не виходити з дому і заробляти лише за допомогою комп’ютера і інтернет-з’єднання », — написав Фаруфакіс.

Про будову Valve Фарувакіс сказав наступне: «Структура студії руйнує всі упередження та стереотипи про те, як функціонує сучасний розробник відеоігор. У компанії немає начальника і менеджерів, а кожен її співробітник працює автономно. Більш того, всі учасники колективу голосують за те, скільки грошей отримають їхні колеги в день зарплати ».

У записі економіст також розповів про дослідження заліза в Valve:

«У березні-червні 2012 року я повернувся в Valve і почав систематичне економічне дослідження. Через кілька днів у нас були перші результати, за якими ми пролили світло на те, як призначаються ціни на продукцію студії. В той же час я зміг подивитися на майбутнє компанії. Справа в тому, що крім софта, Valve почала розробку заліза. Компанія була схвильована тим, що Microsoft і Apple забирає більшу частину доходів від їх ігор і почала експериментувати зі створенням власної техніки. Таким чином, розробники хочуть запускати свої ігри на комп’ютері «домашнього» виробництва ».
Читайте также:

GSM
Корпус NOX NX3: наступний крок в еволюції
ID-Cooling продемонстрировала инновационную СЖО
Новые достижения в сфере виртуальной реальности
Около половины водителей-новичков при движении ведут переписку в соцсетях
Panasonic создала «умное» зеркало для сложного макияжа
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий