ITC розгляне «під мікроскопом» позов Samsung проти Apple | Новости современных технологий Systema-rus.com

ITC розгляне «під мікроскопом» позов Samsung проти Apple

Комісія з міжнародної торгівлі США (US International Trade Commission, ITC) ще раз розгляне правомірність позову Samsung, яка звинуватила Apple в порушенні чотирьох патентів включаючи № 7,706,348 , № 7,486,644 , № 6,771,980 та №, 450,114 , два з яких стосуються технологій бездротового зв’язку 3G, і два — інтерфейсу для смартфонів і методу роботи з електронними документами.

Попереднє рішення по цим позовом було винесено у вересні. Суддя з адміністративних правопорушень ITC Джеймс Гілд (James Gildea) встановив, що Apple не порушувала жоден з вищевказаних патентів.

Тим не менш, ITC, замість того, щоб затвердити попереднє рішення, ухвалила ще раз розглянути позов південнокорейської компанії, поданий у червні 2011 року. Спочатку в ньому були присутні звинувачення в порушенні п’яти патентів при виготовленні iPod touch, iPhone і iPad.

Зауважимо, що поки говорити про якісь зміни на користь Samsung зарано. Згідно з процедурою, для затвердження попереднього рішення необхідно одноголосне схвалення всіх шести членів комісії. Рішення Джеймса Гілд викликало сумніви у учасників ITC, тому винесення остаточного вердикту відклали до лютого 2013 Тим не менш, розгляд може дати позитивні результати для Samsung. Додамо, що у зв’язку з тим, що два з чотирьох розглянутих патентів стосуються основоположних технологій мобільних стандартів, ITC має намір більш докладно розібратися з обставинами ліцензування на умовах FRAND.

Компанія Apple, як відомо, у свою чергу направила в липні 2011 р в ITC позов проти Samsung, в якому звинуватила південнокорейського конкурента в порушенні чотирьох патентів. Згідно з попереднім рішенням судді по адміністративних правопорушеннях ITC Томаса Пендер (Thomas Pender), Samsung визнана винною в порушенні всіх чотирьох патентів.
Читайте также:

Intel не відмовиться від процесорів в LGA-виконанні в осяжному майбутньому
Различные концепции сетевых подключений
1 Миллион рекламодателей выбирает Facebook
Новый поисковик станет альтернативой Google из-за скандала с «прослушкой»
Яндекс кардинально обновит систему поиска
Торрент-клиент, совладельцем которого является Google, рассылал вирусы
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий