Intel не відмовиться від процесорів в LGA-виконанні в осяжному майбутньому | Новости современных технологий Systema-rus.com

Intel не відмовиться від процесорів в LGA-виконанні в осяжному майбутньому

Не так давно інтернет-співтовариство було не на жарт схвильована чутками про можливе повній відмові корпорації Intel від випуску процесорів у виконанні LGA та переході на CPU виключно в корпусах BGA (Ball Grid Array), які практично неможливо встановити і замінити силами пересічного споживача. Іншими словами, втілення подібної ініціативи в реальність означало б наступ воістину чорних днів не тільки для ентузіастів апгрейда, але і для звичайних користувачів, що люблять час від часу освіжати свої комп’ютерні системи за рахунок нових більш ефективних чіпів.

Зазначені чутки підігрівалися інформацією про те, що 14-нм процесори Broadwell, дебют яких очікується в рік Сочинської Олімпіади-2014, будуть виконані саме в корпусах BGA. Резонанс виявився настільки великий, що компанія Intel вустами свого представника Деніела Снайдера (Daniel Snyder) поспішила виступити з роз’ясненнями, офіційно заявивши на сторінках Maximum PC, що повної відмови від випуску CPU під сокети типу LGA не планується «в осяжному майбутньому», тобто в найближчі роки.

Однак про довготривалих планах представник світового чипмейкера зволів не поширюватися, так що не виключено, що через роки Intel дійсно перейде на випуск чіпів (скоріше навіть систем-на-чіпі) в корпусах BGA і з високим ступенем інтеграції компонентів. Відзначимо, що подібні зміни узгоджуються зі стратегією Intel, в якій велика увага приділяється SoC для ринку смартфонів і планшетів.
Читайте также:

Опубліковано ліцензійну угоду Apple-HTC
У листопаді доходи TSMC збільшилися на 24%
Яндекс кардинально обновит систему поиска
Что делать если пропадает свободное место на жестком диске ?
Как правильно чистить компьютер от пыли и грязи в домашних условиях ?
Как самому установить операционную систему на ноутбук ?
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий