Hamachi 2.1.0.262: створення VPN-мереж | Новости современных технологий Systema-rus.com

Hamachi 2.1.0.262: створення VPN-мереж

Оновлена ​​популярна програма для створення віртуальної мережі. Додаток від компанії LogMeIn має масу сильних сторін. Воно дуже просте в настроюванні, і створити віртуальну мережу можна буквально за пару хвилин. Все, що для цього потрібно, — встановити на всіх підключаються комп’ютерах безкоштовний клієнт Hamachi, створити нову мережу і вибрати для неї ідентифікатор і пароль. Для адміністратора мережі Hamachi пропонує можливість керування підключеними комп’ютерами через веб-інтерфейс. Іншими словами, щоб адмініструвати мережу, не обов’язково навіть використовувати підключений до неї комп’ютер.

Як і в будь-якому рішенні для роботи з VPN, в Hamachi багато уваги приділено питанням безпеки. Конфіденційність переданих по мережі даних забезпечується 256-розрядним шифруванням AES, а адміністратор може вводити найрізноманітніші способи захисту від несанкціонованого доступу. У їх числі мережева перевірка справжності, захист паролем, блокування за різними критеріями.

Базова версія Hamachi є безкоштовною, хоча, звичайно, існують деякі обмеження. Перше з них стосується кількості підключених комп’ютерів — їх може бути не більше шістнадцяти (в комерційній версії — до 256). Друге обмеження стосується топології мереж. Платна версія дає можливість створювати мережі типу «зірка», мережі зі шлюзом і комірчасті мережі для комерційного використання.

В останній версії поліпшені системні повідомлення, змінений діапазон IP-адрес клієнтів, виконаний перехід на IPv6 за замовчуванням.
Читайте также:

Evernote 5.0 для Mac отримав більше 100 поліпшень
Spotify оновлюється з функціями Discover, Collection і Follow
Оркестровка и интеграция облаков (сервисов хранения данных)
Google тестирует сервис для защиты правозащитных сайтов от кибератак
Программа для айфонов Mobli успешно заменит Instagram
Как выбрать программу восстановления данных ?
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий