Google і Dish можуть запустити бездротову службу | Новости современных технологий Systema-rus.com

Google і Dish можуть запустити бездротову службу

Як повідомляє Wall Street Journal, посилаючись на обізнаних анонімних інформаторів, в останні тижні Google проводила переговори з американським постачальником супутникового телебачення Dish Network про розгортання нової бездротової служби, яка могла б скласти конкуренцію стільниковим операторами зразок AT & T і Verizon Wireless. При цьому один з інформаторів повідомив, що переговори між компаніями особливо не просунулися і можуть не привести до позитивного результату.

Як вказується, Google — лише одна з ряду компаній, з якими Dish останнім часом проводила зустрічі, причому переговори і з іншими сторонами також поки перебувають на етапі оцінки перспектив і обговорення можливостей. Про те, що за інші компанії обговорювали потенційне партнерство з Dish, не повідомляється. Представник Google теж відмовився давати які-небудь коментарі.

Dish за останній рік не один раз повідомляла про те, що шукає партнера для побудови бездротової мережі на базі спектру частот, який був нею придбаний в 2008 році і може бути використаний для розгортання мереж для телефонії та інтернет-послуг. В інтерв’ю минулого тижня голова ради директорів Dish Чарілі Ергене (Charlie Ergen) не згадав Google виразно, але зазначив, що серед потенційних партнерів є компанії, які б хотіли увійти в цю індустрію і поки не мають бездротового бізнесу. Він, втім, додав тоді, що для Dish було б простіше працювати з компанією, яка вже має розгорнуту мережу стільникових веж і відповідну інфраструктуру для передачі даних поряд з досвідом у цьому бізнесі.

Переговори Google, якщо такі були, — це новий крок програмного гіганта з метою роздобути інфраструктуру, яка дозволила б принести швидкий доступний Інтернет на більш широке число комп’ютерів і мобільних пристроїв. Google, наприклад, нещодавно почала установку волоконно-оптичних мереж в Канзас-Сіті в рамках створення високошвидкісної інтернет-мережі, яка буде конкурувати з такими компаніями, як Time Warner Cable або Dish. За чутками, Google сподівається розгорнути високошвидкісну інтернет-зв’язок по всьому США.

Інтернет-гігант також виробляє власні смартфони та планшети завдяки поглинанню Motorola, компанія володіє провідною мобільною платформою Android, розвиває програму Nexus, продаючи планшети і смартфони безпосередньо зі свого веб-магазину — все це дозволяє компанії розширювати вплив своїх служб.

Google розглядає швидкий зв’язок на мобільних і домашніх пристроях як спосіб розширення використання своїх послуг і сервісів, і, як наслідок, збільшення прибутку.

Аналітик BITG Research Уолтер Пайсік (Walter Piecyk) відзначає, що Google хоче, щоб у людей було мінімум обмежень у використанні її служб — щоб вони в будь-який момент могли подивитися відео на YouTube, не замислюючись про обмеження трафіку в своєї мобільної мережі. І хоча у Google немає досвіду в побудові бездротової інфраструктури, у неї є гроші — понад $ 45 мільярдів готівки на кінець вересня — вони можуть надати величезну допомогу в будівництві нової мережі.

Між тим, Dish очікує дозволу регулюючих органів на використання частоти для запуску бездротової служби на додаток до її пропозицій на ринку супутникового телебачення. У червні Dish називала T-Mobile і Sprint Nextel в якості можливих партнерів, але останні повідомили про плани злиття з іншими компаніями.

Роздобувши деякий контроль над бездротовим спектром, Google може збільшити швидкість веб-трафіку на мобільних пристроях. Компанія також отримає новий спосіб просування різних служб на американському ринку. Наприклад, систему мобільних платежів Google Wallet, яку блокують впливові американські оператори AT & T і Verizon.
Читайте также:

KVH Industries, Inc
Valve вважає, що Steam Greenlight ще вимагає великої роботи
Intel не відмовиться від процесорів в LGA-виконанні в осяжному майбутньому
Експерти eScan про нову загрозу з «хмар»
Компания «Яндекс» запускает новую поисковую систему «Остров»
Торрент-клиент, совладельцем которого является Google, рассылал вирусы
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий