Фінал Battle.net World Championship | Новости современных технологий Systema-rus.com

Фінал Battle.net World Championship

Пані та панове, в найближчі вихідні вас чекають жаркі битви між зергами, людьми, Протос, орками й іншими расами! Ми зійшли з розуму? Ні, просто зовсім скоро відбудеться грандіозний фінал Battle.net World Championship. Багато місяців, що Blizzard проводила турніри, підійшли до кінця. І тепер лицем до лиця зійдуться 32 кращих гравця в Starcraft 2 і 10 найсильніших команд Арени World of Warcraft.

Захід пройде у виставковому центрі Shanghai Expo Mart в Шанхаї (Китай). Організатори візьмуть десять тисяч глядачів, які зможуть особисто спостерігати за битвою титанів. Але подивитися матчі зможе будь-хто: на офіційному сайті буде вестися шестиканальна трансляція в прямому ефірі і високому дозволі. У перший день фіналу, 17 листопада, шоу розпочнеться о 6.00 за московським часом, а 18 листопада — в 5.30, так що, шановні любителі кіберспорту, не забудьте поставити будильник.

Battle.net World Championship проводиться завдяки величезним старанням Blizzard Entertainment і її китайського партнера — компанії NetEase. В рамках турніру пройдуть завершальні поєдинки чемпіонату з StarCraft II World Championship Series 2012 (більше 30 турнірів StarCraft II національного та регіонального рівня) і міжнародний фінал Арени World of Warcraft. У загальній складності, в цих змаганнях взяли участь понад 600 професійних кіберспортсменів, а за матчами стежили понад мільйон глядачів у всьому світі.
Читайте также:

Нові подробиці Skyrim: Dragonborn
У Японії продано 721 тис. копій Animal Crossing: New Leaf
На частку Wii U Premium довелося 60% стартових продажів консолі
Геймпад Thrustmaster GPX LightBack Ferrari F1 Edition створений для гоночних ігор
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий